MAGAZİN

Masumlar Apartmanı 7. son bölüme damga vuran Han ve cansız manken sahnesi! Sosyal medyada gündem oldu

Masumlar Apartmanı 7. bölümüyle TRT 1'de ekrana geldi. Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar'ın başrollerde oynadığı Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde, İnci davranışlarından şüphelendiği eşi Han'ı gece evden çıkarken gördü. Han'ı takip eden İnci, eşinin eski bir arabaya bindiğini ve arka koltuğunda ise bir cansız manken olduğunu görünce donup kaldı. Masumlar Apartmanı final sahnesinde Han'ın arabadaki cansız mankenle konuştuğu anlar sosyal medyada da gündem oldu.

Başarılı oyunculukları ve senaryosuyla dikkat çeken Masumlar Apartmanı'nın 27 Ekim Salı akşamı ekrana gelen 7. bölümünde şaşırtan gelişmeler yaşandı. Dr. Gülseren Budayıcıoğlu'nun kitabından uyarlanan ve gerçek bir hikayeyi anlatan Masumlar Apartmanı'nın son bölümünde, İnci evlendiği Han ve ailesiyle ilgili gerçeklerle karşı karşıya kaldı. Han'ın ve kardeşlerinin davranışlarından şüphelenen İnci, evlendiği Han'ı gece yarısı evden çıktığını görünce takip etmeye başladı.

Han'ın eski arabasının bagajından ise cansız bir manken çıktı. Çocukluğunda ailesinden uzak kalan Han'ın orta okuldaki öğretmeninin yerine koyduğu cansız mankenle konuştuğu anlar ise dizinin finaline damga vurdu. Han'ı takip eden İnci'nin yanına ise o sırada dedesi Memduh geldi. İnci ve dedesi Memduh, Han'ı eski bir arabada otururken görünce büyük şok yaşadı.

MASUMLAR APARTMANI SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Masumlar Apartmanı ekrana gelen son bölümüyle sosyal medyanın zirvesinde yer aldı. İşte Twitter'da dizi hakkındaki paylaşımlardan bazıları.

m2

m3

m4

m5

m2

m6

m7

m8

m10

MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜM ÖZETİ

Safiye evinin salonunda, babasıyla yan yana oturan İnci’yi görünce çıldırır. İşler çığırından çıkar. Safiye ve Gülben İnci tarafından “kirletilen” evlerini temizlemeye çalışırlar. Hikmet de bu durumdan nasibini alır. Ege babasının kaybolmasından sorumlu tuttuğu Han’la tartışır. Bu durum Han ve İnci arasında gerilime sebep olur. Safiye evi İnci’nin “kirinden” arındırmaya çalışırken olmaz denilen olur ve sular kesilir. Ege babasının kaybolmasıyla ilgili gerçeği öğrenince yıkılır. Esra Esat’tan Han’ın karanlık tarafını gösteren bir bilgi öğrenir. İnci’nin Han’la ilgili kafası iyice karışacaktır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
saçmasapan delilerin filmi
ezgi mola boş
dizilerin bile haberlerde reklamı çıkıyor. ne kadar aptalca.
Aptal olan bunlari izleyen ve gündem yapanlar.
Geri Dön