SPOR

Mehmet Demirkol'dan Arda Turan tespiti

A Milli Futbol Takımımız, Dünya Kupası Avrupa Elemeleri I Grubu’nda Hırvatistan ile karşı karşıya geldi. Ay Yıldızlılar sahadan 1-0 galip ayrıldı. Maçın ardından ünlü yorumcu Mehmet Demirkol önemli açıklamalarda bulundu.

Mehmet Demirkol'dan Arda Turan tespiti

İşte o açıklamalar:

“Basketbol maçını izlemişler galiba. Teşekkür etmek gerek. Lucescu daha basit plan yapmış herkesin anlayabileceği tarzdan. Sağ kanat kullanma derdimiz yoktu. Sol kanattan oynadık. Açıklar verdik başta. Silah olarak gördüğümüz yere onlar iyi baskı kurdu. Fiziken zayıf kalır mı dedik? Öyle olmadı.”

"MODRIC BUGÜN ÇOK ÜZÜLMÜŞTÜR"

“Hırvatlar şunu düşünüyordur sağ kanadı denedik olmadı. Uzaktan vurmayı denedik olmadı. Orta sahayı Milli Takımımızı aldı. Modric bugün çok üzülmüştür. Pas yapabileceği birisi yoktu. Bunu da biz yaptık.”

"O ALANDA HAKAN’DAN DAHA İYİ"

“Oğuzhan çok basit oynayabilen yenetkli bir oyuncu. Buna cürret etmeye kalkışmalı. Sorumluluk almalı. Kendisini arkada rahat hissediyor. Baskıyı kaldırıyor. Oğuzhan’ın kalabalıklar içinde de bir şeyler yapabileceğini göstermeli. Oğuzhan’dan yararlanmalıyız bu anlamda. O alanda Hakan’dan daha iyi.”

"3 BİN VERMEYECEKSİN, 3 MİLYONLUK FUTBOLCU İSTİYORSUN"

“Yabancı yerli ile bunun alakası olmadığını gördük. Bunlar basit şeyler. Kolay yol bunlar yabancı sınırlaması. İş yetiştirmekte. Eğitmenlerin iyi eğitim alması, ve onlara iyi
para ödenmeli. Sen adama 3 bin vermeyeceksin. 3 bin verdiğin kişiden 3 milyonluk futbolcu yetiştirmesini istiyorsun. Böylesine tartışmalı Milli Takım’a çok iyi destek verdiler. Taraftarlar doğru olanı yaptı.”

"HİÇBİR HOCA YAPAMAZDI"

“Arda madem ki geri döndü bunları yapmak zorunda. Geri dönecek mücadele edecek. Bunu hiçbir hocayapamazdı. Hem geri çağırdı Lucescu hem kaptan yaptı. Türk teknik adam bunu yapamazdı. Topluma açıklayamazdı. Lucescu açıklar. Konuşur da konuşur. Umursamaz çünkü.”

SPORDA SON 24 SAATTE NELER OLDU?

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
yahu bu adamın futbol analisti olmasına kimkarar veriyor? futbolu ne ölçüde oynamış, hangi spor eğitimini tam olarak almış, neidüü belirsiz bir şaklaban çıkartıyorlar kanallarda isimleride sözümona yorumcu! ve para kazanmak için tüm adilikleri ve alavere-dalavereleri yapıyorlar. bırakın artık şu futbol yobalarınıda bir kaç eğitimli insanı getirin böyle yerlerede insanlar adam gibi bilinçlensin hiç olmazsa. bu ne rezilliktir yaaa. dünya bize bilmeme nereleriyle güler oldu..!!!???
bn veriyorum begenemedinmi daha iyisi sen yap kocum
arda dışarı !
Yani çok mu iyi yaptı onu kaptan seçmekle ? Onun futbolunu maçta gördük, hiçbir etkisinin olmadığını tüm camia gördü.
Diğer Haberler