MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mehmet Dinçerler Hadise sorusunu duyunca bakın ne yaptı!

Mayıs ayında sessiz sedasız evlenen Hadise ile Mehmet Dinçerler çiftinin boşanacağı yönündeki iddia magazin gündemine bomba gibi düştü. Konu hakkında herhangi bir açıklama yapmayan Dinçerler, önceki akşam bir düğünden çıkarken görüntülendi. Parmağında yüzüğü olmayan Dinçerler, basın mensuplarının Hadise'yle ilgili sorularını yanıtsız bıraktı.

Bir süredir aşk yaşayan şarkıcı Hadise ile iş insanı Mehmet Dinçerler, geçtiğimiz mayıs ayında Çırağan Sarayı'nda sessiz sedasız nikah masasına oturdu. İlişkilerini gözlerden uzak şekilde yaşamayı tercih eden çiftin evliliklerinde kara bulutların dolaştığı ve boşanacağı iddia edildi.

suskunluk-hadise-si-5-15266881_o

YÜZÜĞÜNÜ ÇIKARDI

Popçu Hadise ile evlendikten sonra popülaritesi artan Mehmet Dinçerler, önceki akşam Ortaköy'de katıldığı bir düğünden çıkarken görüntülendi. Gazetecileri bir anda karşısında gören Mehmet Dinçerler, hızlı adımlarla aracına yöneldi. Günlerdir gündemi meşgul eden boşanma haberleri ile ilgili soruları ise yanıtsız bıraktı. Özel şoförlü aracıyla hızlıca oradan uzaklaşan Dinçerler'in, parmağında yine evlilik yüzüğü yoktu.

Vitrin


En Çok Aranan Haberler