SPOR

Mersin İdmanyurdu'nda Hasan Şaş sesleri

Süper Lig ekiplerinden Mersin İdman Yurdu teknik direktörlük için Hasan Şaş’a teklif yaptı.

Mersin İdmanyurdu'nda Hasan Şaş sesleri

Mersin İdman Yurdu bu sezon sıkıntılarla boğuşuyor. Sezona Mesut Bakkal ile başladılar. Ardından Bülent Kormaz göreve getirildi. Sadece iki ay çalışabildi. Son olarakta Hakan Kutlu 1 günlük teknik direktör olarak Akdeniz ekibinde görev aldı.

Mersin İdman Yurdu yönetiminde ise yaprak dökümü yaşandı. Yöneticiler bir bir istifa etti. 11 Ocak’ta ise başkanlık seçimi yapılacak. Mersin’in ileri gelenlerinden Engin Şahin’e şehirde büyük bir ilgi var. Engin Şahin göreve gelmekte kararsızdı ancak Mersin şehrinin baskısına dayanamadı. Şahin’in 11 Ocak’ta yapılacak seçimlere tek aday olarak girerek Mersin İdman Yurdu’nun yeni başkanı olması bekleniyor.

En büyük kozu Hasan Şaş

İşadamı Engin Şahin takımın başına ise Hasan Şaş’ı getirmeyi planlıyor. Şahin, Hasan Şaş ile ilk görüşmesini yaptı. Teklifi sundu. Hasan Şaş Ntv ile devam eden sözleşmesi bulunduğu için Şahin’den süre istedi. 11 Ocak’ta yapılacak seçimlerin ardından ikili bir kez daha görüşecek. Akdeniz ekibinde transfer çalışmaları ise derinden sürüyor.

Daha önce Mersin İdman Yurdu’nda yöneticilik yapan Engin Şahin Orta Doğu Hastaneleri yönetim kurulu başkanlığını yapıyor.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler