MAGAZİN

Mesut Özil'in sevgilisi Amine Gülşe 'Öpüşmek zorundayım'

Mesut Özil’in öpüşme sahnelerine izin vermediği iddia edilen Amine Gülşe, “İşimizin gereğini yapmak zorundayız, Mesut anlayış gösteriyor” ifadelerini kullandı.

Mesut Özil'in sevgilisi Amine Gülşe 'Öpüşmek zorundayım'

Arsenal takımında futbol kariyerine devam eden Mesut Özil ile yaz aylarında evlenmeye hazırlanan oyuncu Amine Gülşe’ye projelerde öpüşme yasağı getirdiği iddia edilmişti.

1952166-728xauto

Arsenal takımında futbol kariyerine devam eden Mesut Özil ile yaz aylarında evlenmeye hazırlanan oyuncu Amine Gülşe’ye projelerde öpüşme yasağı getirdiği iddia edilmişti. Bu iddiaya dayanak olarak da Özil’in bir röportajda, “Almanya’da doğup büyümüş olabilirim ama Türk örf ve adetlerine göre yetiştirildim. Nişanlım Amine de bunu gayet iyi biliyor” sözleri gösterilmişti.

,0ONZAerYCEm4veKzqvnmTA

Gülşe, önceki gün katıldığı film galasında sevgilisinin öpüşme yasağı koymadığını belirtip kendisinin de sevmediği o sahnelerle ilgili konuya açıklık getirdi. Habertürk'ün haberine göre; Gülşe, “Ben öpüşme sahnelerini sevmiyorum ama işimiz gereği senaryo gelince yapmak zorunda oluyoruz. Mesut bana anlayış gösteriyor” ifadelerini kullandı.

,ImUZiJULhkirFvkzd_R8mA

24 yaşındaki oyuncu, 14 Şubat’ı ayrı geçirdiği Mesut Özil’le birbirlerine Sevgililer Günü hediyesi yolladıklarını da dile getirdi. Amine Gülşe ve Tolgahan Sayışman iki yıl önce ‘Asla Vazgeçmem’ dizisinde birlikte rol almıştı.

,nIqIdMdMiUiQsvQjv6QEdQ

MAGAZİN GÜNDEMİNDE NELER OLDU?


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
para için yapılırmı bu beer
para için yapılırmı bu bee
Biz nelere nelere anlayış gösterildiğini gördük.Olur öyle :D
Geri Dön