SPOR

Mevlüt Erdinç'ten 'başkan' paylaşımı

Fransa Ligi ekiplerinden Metz'de forma giyen milli futbolcu Mevlüt Erdinç, seçim sonucunun açıklanmasının ardından Instagram adresinden Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın fotoğrafını paylaştı.

Mevlüt Erdinç'ten 'başkan' paylaşımı

Fransa'da forma giyen gurbetçi futbolcu Mevlüt Erdinç tüm Türkiye'nin yakından takip ettiği referandum sonuçlarının ardından Instagram adresinden bir paylaşımda bulundu.

Milli futbolcu seçim sonuçları açıklandıktan kısa bir süre sonra sosyal medya hesabından; 'Futbolcu olmadan önce normal bir insanım. Tarafım var, fikrim var özgürüm' yazılı bir paylaşım yaptı.

Mevlüt'ün paylaşımına kısa sürede yüzlerce olumlu ve olumsuz yorumlar yapıldı...

Futbolcu olmadan önce normal bir insanım tarafım var fikrim var özgürüm. #Reis #Başkomutan #Başkan

Mevlüt Erdinç (@mevluterdinc)'in paylaştığı bir gönderi (16 Nis 2017, 13:35 PDT)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
çakal o kadar seviyorsan neden tr de yaşamıyor sun ?
@axioon ÇAKAL O KADAR SEVMİYORSAN, TÜRKİYE'DEN DEFOLUP NEDEN GİTMİYORSUN...
adam gibi adam
ALLAHIN SELAMETİ RAHMETİ ÜZERİNE OLSUN MEVLÜT.REİSE BENDENDE SELAMLAR.
Adamsın
@deboli adamsın derken mevlut mu rte mi adam? demek ki sen hayatının hiç bir döneminde adam nedir görmemişsin yazık bugune kadar boş yaşamışsın ve yaşamaya da devam ediyorsunuz. zaten sen ve senin gibilerin köle olmaktan başka hiç bir isteğiniz yok, ekmek elden su gölden misali size dokunmasınlar sahipleriniz istediğini yapsın işte o zaman da insan olamıyorsunuz köle, cariye, odalık oluyorsunuz ki sakın insanım diye de ortalarda gezmeyin.
ne var bunda, alıp yerden yere vurursunuz artık. malzeme çıktı size,
Senin tarafına tüküreyim! Bölme anayasasına, BOB Başkanlığına başkan demen gayet normal! Memlekette yaşam koşulları çok iyiyse gelinde beraber yaşayalım ha ne dersin? Ne işiniz var lan gavurelinde!!!
şakşak turizimin yolcuları galmasın
adamlar almanyada fransada bilmem hangi avrupa ülkesinde yaşayıp İslami yönetim şart diyorlar ulan gidin mekkede yaşayın o zaman
@karayel0078 1000 yıllık islam toprağında sen bunu diyebiliyorsan yaşadığına şükret...
@karayel0078 senin gibi uşakları gönderelim gerçi avrupa da senin gibi asalakları almaz
Çok istiyorsan yallah arabistana mevlüt
@ankabjk_2016 sen git arabistana sığır!
Adamsın Mevlüt...
Yalama
Sevdiğini Allah’a emanet et, sevmediğini Allah’a havale et… SEN CENABI ALLAHA EMANET OL
bizim Türk insanı çok ilginçtir, avrupada yaşayanlar oranın sol partisine yani CHP sine oy atarlar Türkiyeye gelip tam tersini yaparlar, çok seviyorsan sende senin gibiler de Fransanın din sömürücüsüne oy verin tabi varsa yüreğiniz avrupada yaşamak istemediğiniz hayatı burada bize yaşatmak için oy atan tuhaf kişilerdensin, bunların ne hakkı var benim nasıl yaşamak isteceğime karışıyor
eratik şimdiye kadar amerikan mandasıydık..ŞİMDİ ÖZGÜRÜZ.. AŞAĞILADIĞINIZGÖBEGİNİ KAŞIYANLAR KURTULUŞ SAWAŞINDA NASIL KAZANDILARSA (SİZ BALOLARDADA FRANSIZ MADAMELERLE DANS EDERKEN) ŞİMDİDE KAZANDI.. HEP KAZANACAK.. MILLETİN EFENDİSİ KÖYLÜDÜR(YANİ SİZİN TABİRİNİZLE GÖBEK KAŞIYANLAR)
Diğer Haberler