SPOR

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu istifa etti!

MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'ndan flaş karar! Son dakika bilgisine göre MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, TFF Başkanı Yıldırım Demirören'e istifasını verdi. TFF'nin, Yusuf Namoğlu'nun istifasını kabul etmesi bekleniyor.

Son dönemdeki tartışmalı hakem kararlarının ardından flaş bir istifa kararı geldi. MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, ciddi tepkilerin ardından istifa etme kararı aldı.

TRT Spor'a konuşan MHK Başkanı Yusuf Namoğlu, istifasını yarın sunacağını belirterek, "Ayrılacağımı açıkladım. İstifamı yarın TFF'ye vereceğim. Henüz istifa etmedim. Bu haftaki hakem atamalarını yaptıktan sonra arkadaşlarımızla istifa edeceğiz. Vicdanen dürüstçe görev yaptığımızı düşünüyorum. İstifa kararının ardından gerekli açıklamaları yapacağım" dedi.

Sosyal medya üzerinden #SürenDolduNamoğlu ve #YusufNamoğluIstifa, #NamoğluVARsaİyiNiyetYok diyerek tepkilerini dile getiren taraftarlar, #İstifaEtNamoğlu etiketiyle gündem olmayı sürdürüyordu.

Son olarak Kayserispor-Fenerbahçe maçının hakemi Alper Ulusoy ve Galatasaray-Trabzonspor maçının hakemi Ümit Öztürk'ün performansı sonrası iki ekibin taraftarları ve yöneticileri MHK Başkanı Yusuf Namoğlu'nu eleştiri yağmuruna tutmuştu.

yusuf-namoglu_5n7w0p7sexng1jeot7um6cpwi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 45 yorum
Allahım şükürler olsunnn
defol beceriksiz
satılmış
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler