SPOR

CANLI

Mike Tyson'ın Donald Trump'ı dövmeye kalktığı ortaya çıktı

 Mike Tyson'ın Donald Trump'ı dövmeye kalktığı ortaya çıktı

Ünlü boksör Mike Tyson'ın ABD Başkanı Trump'ı, kendisine danışmanlık yaptığı dönemde eşiyle aşk yaşadığından şüphelendiği için dövmeye kalktığı öğrenildi.

Amerikalı gazeteci Timothy L. O'Brien, 'TrumpNation' adlı kitabında ABD Başkanı Donald Trump hakkında çarpıcı bir olayı kaleme aldı. 1988 yılında Trump, ağır sıklet boks şampiyonu Mike Tyson'a servetini nasıl yöneteceği ve kariyerini nasıl yönlendireceği hakkında danışmanlık yapıyordu.

OFİSİNDE HIŞIMLA SALDIRDI

Ancak o dönem Tyson'ın Amerikalı aktris ve model eşi Robin Givens ile Trump'ın gizli aşk yaşadığı öne sürüldü. O'Brien'ın iddiasına göre Tyson bunun üzerine New York'taki ofisi bastı, "Karımla mı birlikte oluyorsun?" diyerek Trump'ı dövmeye kalktı.

"VURMAYA DEVAM ET MİKE"

Donald Trump'ın yıllar önce Tyson'a ne cevap verdiği bilinmese de ikili arasındaki arkadaşlık hâlâ devam ediyor. ABD Başkanı, Tyson'ın mayıs ayında antrenman yaptığı bir videoya "Vurmaya devam et Mike" yorumunu yazdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
hade lan. sen kimsinde trumpın ofisine girip yumruklayacan, kötünde donun varken 1 delik daha açarlar
@karisan_adam_1985 --- Ne olacak bu gençlerin okuduğunu anlayamama halleri, '' 1988 yılında Trump, ağır sıklet boks şampiyonu Mike Tyson'a servetini nasıl yöneteceği ve kariyerini nasıl yönlendireceği hakkında danışmanlık yapıyordu.'' '' Ancak o dönem Tyson'ın Amerikalı aktris ve model eşi Robin Givens ile Trump'ın gizli aşk yaşadığı öne sürüldü. O'Brien'ın iddiasına göre Tyson bunun üzerine New York'taki ofisi bastı, "Karımla mı birlikte oluyorsun?" diyerek Trump'ı dövmeye kalktı.'' Şimdi anladınmı geri zekalı.
sakin ol şampiyon, eskiden mis o
1988 yilindan bahsediliyor
kesinlikle.
haberi iyi oku mikenin danışmanıy mış ozaman oluyor şimdi degil
allah yardimcin olsun dostum sabirsizsi galiba
ben haberi doğru okudumda bence siz cahilsiniz. 98 yılında trump kimmiş ne yaparmış bi araştırı. bu adam abd başkanı olarak başlamadı hayatına. bizim milli boksörümüzün koç u ofisine girip yumruklamasından daha saçma bişey tyson un soyledıgı
o zaman temiz bi dövseydin şimdi başkan olup dünyanın başına bela olmazdı belki
tek atar
Takım
O
Av
P
Geri Dön