SPOR

Monaco'dan resmi Falcao açıklaması

Monaco, Falcao’nun bonservisi için Galatasaray'dan herhangi bir ücret alınmadığını Fransa Futbol Federasyonu’na bildirdi.

Monaco'dan resmi Falcao açıklaması

Galatasaray’ın Radamel Falcao transferinde bonservis bedeli ödediği, ancak bunu gizlediği yönünde bazı iddialar ortaya atılmıştı. Konuyla ilgili olarak en son Monaco’dan bir açıklama geldi.

Fransız kulübü, bu sezon gerçekleşen tüm iç ve dış transferlerin detaylarını duyurdu. Tabloda Falcao’dan herhangi bir bonservis bedeli alınmadığı detayı yer aldı. Bu da Galatasaray Yönetimi’nin transferdeki başarısını bir kez daha tescillemiş oldu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 39 yorum
inşallah ya cılk çıkar yada ilk maçında sakatlanır
@mehmetsenget sen de kına yakarsın o'nun çocuğu seni
Bir Fenerbahçe li olarak bu yorumunu kınıyorum.
korkunun ecele faydasi yok...
@mehmetsenget İşte siz bu hasetliğiniz bu fesatlığınız sebebiyle adam olamadınız, sürünüyorsunuz. Kalbiniz insanlığınız çöplük olduğu için, ne şans ne de Allah size yardım ediyor. Bu ülkenin tek büyük takımı var. Siz kuşlar artık sadece ikincilik için yırtınırsınız. Ve işin sizin için en acı noktası, bizlerin bunları söylemesi değil, sizin bu gerçekleri biliyor olmanız. İnim inim inliyorsunuz korkunuzdan. Korkunun ecele faydası yok, beter olmaya devam edeceksiniz. Şimdi yallah çöplüğünüze
@mehmetsenget sakatlanırsa diye orta bacağı size ayırdık.
fransiz kardesligi
nasıl iştir ya??hani bu dünya yıldızıydı? mantıklımı bonservis almadan göndermek??
Mantıklı değil cinconun transfer şikesi. Googlea cemal nalga yazarsan bunların şerefini haysiyetini ve karakterini görürsün. Fetönün himmetçileri
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler