SPOR

CANLI

Mondragon'dan intihar açıklaması

Yüksek dozda antidepresan alarak intihara teşebbüs ettiği ileri sürülen Galatasaray'ın eski kalecisi Mondragon, sağlık durumuyla ilgili açıklama yaptı.

Mondragon'dan intihar açıklaması

Galatasaray'ın eski kalecisi Faryd Mondragon'dan gelen bir haber futbol camiasını ayağa kaldırdı.

Yüksek dozda antidepresen kullandığı iddiasıyla Kolombiya'daki Valle de Lili kliniğine kaldırılan Mondragon'un intihara teşebbüs ettiği ileri sürüldü. Sosyal medyada, öldüğü yönünde haberler bile yayılırken, Mondragon'dan sevindirici bir açıklama geldi.

Instagram hesabından sağlık durumu ile ilgili bilgi veren Mondragon, yorgunluk ve metabolik dekompansasyon nedeniyle hastaneye kaldırıldığını belirterek, "Dünyanın her yerinden beni önemseyerek destek mesajları atanlara teşekkür ediyorum. Evimde ailemleyim. İyi durumdayım" mesajını paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
geçmiş olsun mondragon intihar olmadığını biliyordum sen intihar edecek olsaydın con cinde oynarken intihar ederdin fener resmen zulüm yapıyordu sana :)
gs ye en çok emek vermiş yabancı kalecidir tarafsız sevilir geçmiş olsun
Büyük geçmiş olsun unutulmaz kalecimiz.Gs'ya çok emeklerin geçti.Yalancı dünyada hiçbir şey üzülmeye değmez. Inşallah kötü günleri geride bırakır hayatına sağlıklı devam etmem dileğiyle
Takım
O
Av
P
Geri Dön