Mucize Doktor 11. yeni bölüm 2. fragmanı yayınlandı! Doktor Ali Vefa cerrahiye geri mi döndü? Ferman'dan büyük itiraf!

Fox'de reytingleri alt üst eden dizisi Mucize Doktor'un 11. yeni bölümünden 2. fragman yayınlandı. Savant sendromlu otizmli Doktor Ali Vefa'nın hikayesinin anlatıldığı Mucize Doktor'da sürpriz bir gelişme yaşanıyor. 'Ben yanıldım Ali. Aramıza tekra hoşgeldin' diyen Ferman, sürpriz bir şekilde Ali'ye cerrahiye geri alıyor. Ali ise çok büyük bir sevinç yaşıyor. Diğer yandan ise Nazlı ile Ali arasında romantik anlar yaşanıyor. İşte Mucize Doktor 11. yeni bölüm fragmanı.

Taner Ölmez'in başrolde oynadığı Mucize Doktor'un merakla beklenen 11. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. The Good Doctor uyarlaması olan Mucize Doktor'un 21 Kasım Perşembe ekrana gelecek olan yeni bölümünde, Ferman daha önce patolojiye gönderdiği Ali'yi cerrahi bölümüne geri alıyor. Selvi hemşirenin 'Umarım bir gün sana dokunmasına izin verebilirsin. O kadar hak ediyorsun' sözleri dikkat çekiyor. Nazlı ise deniz kenarında oturdukları sırada Ali'nin omuzuna başını yaslıyor ve ikili arasında romantik anlar yaşanıyor.

MUCİZE DOKTOR SON BÖLÜM ÖZETİ

Mucize Doktor_10 (5)
Ali patolojiye alınmaktan mutsuzdur. Nazlı onu cerrahiye döndürmek için elinden geleni yapar. Ama Ferman aldığı kararın dimdik arkasında durur, Adil Hoca da başka bir şeyi amaçlayarak sessiz kalır. Bir hastanın ailesi Ali’yi ameliyatlarında isteyince beklenmedik bir cerrahiye dönme fırsatı doğar. Ancak her şeyden önce, hangi bölümde çalışırsa çalışsın, Ali’nin hayatla ilgili alması gereken bir ders vardır.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
23-37-18-6 Biz birbirimizi buluruz. Ali Vefa.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler