SPOR

CANLI

Murat Sancak: Fenerbahçe'den özür dilerim

Adana Demirspor Başkanı Murat Sancak, Balotelli'nin karşılama töreninden yaşananlardan ötürü Fenerbahçe'den özür diledi.

Murat Sancak: Fenerbahçe'den özür dilerim

Adana Demirspor'un Bolu'daki kampından ayrılıp Adana'ya gelen yeni yıldızı Mario Balotelli'yi 1000 kişilik bir taraftar grubu karşılarken, Fenerbahçe aleyhine tezahüratlar yapılmıştı.

Başkan Murat Sancak bu konu üzerine sosyal medya hesabından bir açıklamada bulunarak Fenerbahçe camiasından özür diledi.

"ÖZÜR DİLERİM"

Murat Sancak, "Çok değerli Adana Demirspor taraftarı, dün Balotelli'ye havaalanında yapılan karşılamada, ülkemizin değerli kulübüne yapılan küfür beni derinden üzmüş olup, tekrarı yaşanmaması adına herkesin duyarlı olmasını rica ediyorum ve bundan dolayı Fenerbahçe camiasından özür dilerim. Evet gerçek Adana Demirspor taraftarı yapmaz ve bundan sonra bu hareketlere, sizlerin izin vermeyeceğinizi biliyorum. Ev sahibi olduğumuz her maçta misafir nasıl ağırlanır bütün herkese göstereceğinize şüphem yok." dedi.

Adana Demirspor, Süper Lig'de yeni sezonun ilk hafta maçında sahasında Fenerbahçe'yi konuk edecek.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 29 yorum
Sorun yok herkes Fenerbahçe'ye sövüyor büyük takım olmak böyle bir şey ezikler hep söver
@dogrukoy_2021 Ne özür diliyorsun sayın başkan. Büyük Adana taraftarı Hak edene hak ettiğini vermiş
Adanalı olabilirsiniz ama adam olamamışsınız.
biz adanalıyık Allah'ın adamıyık hayırdır birader senin derdin ne öyle atarlı atarlı laf konuşuyorsun bu adamı siz alsaydınız kim bilir nasıl karşıladınız o yüzden akıllı ol sözlerine dikkat et.
@yusufizzettin_kara_1930 adanalı,allahın adamı,hatay dörtyol'luyum fenerbahçeliyim..ama hataysporu,adanasporu,adana demirsporu,mersinide sever ligde olmalarından da büyük keyif duyarım..şimdi dediğin gibi fenerbahçe bu adamı alsaydı adanademirspora sövermiydi
koyar geceriz rahat olun siz
Takım
O
Av
P
Geri Dön