Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur ilk kez anlattı: 12 yaşında tecavüze uğradım

Rahmetli şarkıcı Müslüm Gürses'in eşi Muhturem Nur, "12 yaşında tecavüze, 14 yaşında enişte tacizine uğradım" diyerek yaşadığı acıları ilk kez anlattı. Arabeskin babası rahmetli Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur, hakkındaki gerçekleri 'Ömrümce Ağladım' kitabında anlattı. Nur, 12 yaşında tecavüze, 14 yaşında enişte tacizine uğradım diyerek yaşadığı acıların boyutunu ilk kez paylaştı.

Müslüm Gürses'in eşi Muhterem Nur ilk kez anlattı: 12 yaşında tecavüze uğradım

Kendi hayatını 'Ömrümce Ağladım' adlı kitapta anlatan Muhterem Nur, kitabın adından da anlaşıldığı gibi yaşadığı acıların ne kadar derin olduğunu anlattı. Asıl adı Olga olan, Muhterem Nur, 12 yaşında yaşadığı iğrenç olayı şöyle anlattı:

"SAKLAMBAÇ OYNUYORDUK DÖNDÜĞÜMDE ARKAMDA DEV GİBİ BİR ADAM VARDI"

Saklambaç oynuyorduk. İnşa edilmekte olan duvara yüzümü dönüp saymaya başladım: Çocuktuk mahallede saklambaç oynuyorduk. Ben "1-2-3…" diye saydım Bir sessizlik oldu. Yavaşça arkama döndüm. Karşımda dev gibi bir adam gördüm. Tam bağıracakken, yüzüme sert bir tokat indirdi. Elleriyle ağzımı kapattı. Ne kadar çırpınsam da fayda etmedi. Henüz 12 yaşındaydım ve tecavüze uğradım. Balat hastanesinde gözümü açtım. Beni gecekonduları için toprak almaya gelen kadınlar bulmuş. Bir bakıyorlar, iki tane ayak, belden aşağı bir çocuk. Bayılmışım, herhalde kafamı taşa vurmuşum. Kendime geldiğimde çok utandım. Okula gidemedim.

muhterem nur

"ENİŞTEM TECAVÜZE KALKIŞTI, ANNEM YAKALADI"

Yaşamak zorunda kaldığı iğrenç olayın ardından tüm erkeklerden nefret ettiğini söyleyen Muhterem Nur, bir de kaldığı teyzesinin eşinin tacizine uğramış. Nur, "Sürekli teyzem gittikten sonra eniştem bana edep yerini gösteriyordu. Tecavüze kalkıştı ama annem yakaladı ve onu dışarı attı" dedi.

"MÜSLÜM GÜRSES İLE GEÇEN HER GÜNÜM GÜZELDİ"

Yaşadığı acıları anlatan Muhterem Nur'a "Siz hiç mutlu oldunuz mu?" diye sorulunca, "Tabii. Müslüm ile geçen her günüm güzeldi" dedi. Müslüm Gürses'ten de şiddet gören Nur, yaşadığı o anları da şöyle anlattı: İçtiğinde evet. Kaburgalarımı kırıyor, saçlarımı eline doluyor. Ama sonra kendine gelince çok üzülüyordu. "Elim kırılsaydı yapmasaydım" diyordu. O, "Elim kırılsın" dediğinde benim içim sızlıyordu. "Olsun" diyordum, "Kafamı gözümü de kırsa ben bunu düzelteceğim!" Öfkesini, o acı şarkılar eşliğinde içtiği içkinin nedenini anlıyordum. Müslüm'ün hikâyesi dramatikti. Ben onu bırakmayacaktım. (Hürriyet)

muhterem nur

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 15 yorum
hadiya bunca yil niye sakladin piyasadan düsen sanatcilarin piyasada kalabilmek icin bas vurduklari degismez yöntem
insanların müslüm gürsesin hatırına sana bir saygısı vardı..ne yaşadıysan yaşadın.bunu bu yaşında neden paylaşırsınki...gündem olmak içinmi..müslüm babanın kemiklerini sızlatma bari.ayıp...hele eski toprak dediğimiz yaşını başını almış insanları bu zamanda anlamak daha da zor. ne ararsan var...Allah akıl fikir versin..
ANLAMIYOR NASIL OLUYORSA , NE KADAR ÜNLÜ VARSA YA TECAVÜZE UĞRAMIŞ YA TACİZE UĞRAMIŞ
ya kaç yaşına geldin bunu zamanında anne babanla paylaşsaydın yapan kişiler adalet önünde hesap verseydi bumudur şimdi geldiğimiz durum ALLAH AKIL FİKİR İHSAN ETSİN
muhterem nur tecavüze uğradığını . müslüm gürsesin kadınlara şiddet uyguladığı kaç kişi biliyordu. rahmetlinin arkasından karalama haber yapma ve üzerinden para kazanma hırsı duygusal bir hikaye ile anlatılmış.
yaw teyze gelmişsin 80 yaşına 12 yaşındaki hadiseyi anlatıyorsun , bi örtün tövbe et şu mübarek günlerde namazını kıl haccını yap ahiretini kurtar boşver dünyalığını artık kim dikmiş kim biçmiş.
neyin peşindesin muhterem nur kitabınmı git babanın mezarınada dua oku bırak kitap ve tecavüz işlerini
Kötü bir olay elbette ama bunu ölmeden önce itiraf etmenin kimseye faydası yok! Keşke bir sanatçı olarak bu olaylara parmak bassaydınız, kamuoyunun dikkatini çekseydiniz, sosyal sorumluluk projeleri yapsaydınız. Şimdi bu itiraf ne samimi geliyor ne de bir önem taşıyor!
sayın muhterem hanım yanlış yapıyorsun.müslüm babanın arkasından atıp tutma yaptıysa bile şimdi neden piyasaya sürüyosun paran bittiyse biz evlatları olarak sana bağış toplayalım.ayıp ayıp
haber kalmayınca eskilerin tecavüz haberleri vay be demek için mi
Evet anladık ki bütün sanatçı ve artist kadınlar tecavüze uğramış acaba niye o zamanlar seslerini çıkarmamışlar da şimdi itiraf ediyorlar tam bir master konusu araştırılmalı
SN NUR HAKİKATEN BAZI İNSANLARIN HAYATI ÇOK ZOR GEÇİYOR ANLADIĞIM KADARI İLE SİZDE BUNLARDAN BİRİSİNİZ.BU KADAR KÖTÜ OLAYLARA RAĞMEN YIKILMAMIŞ VE AYAKTA KALMAYI BAŞARMISSINIZ NE MUTLU SİZE SAYGILARIMLA
Yakışmadı sana muhretem Nur.. Belliki MÜSLÜM BABADAN hiçbirşey öğrenmemişsin. neye ihtiyacın vardıki... bu zamanlara kadar normal standartlarda yaşamışsın. bu satten sonra ömrün zaten bitti bitecek.. adam sizin yüzünüzden isyankar oldu, hayati bitti. yazık sana..
bu hikaye hiç inandırıcı deyil
12 de tecavuze uğramış yaş 70 olmuş şimdi söyluyor. ne ayıppppp muslum babanın kemıklerını sızlatıyosun ayip ayip
Diğer Haberler