SPOR

Mustafa Cengiz: 3 yıl buradayım

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, kulüp personeli ile toplantı yapıp mesajı verdi: Çalışanlara, "Sıkıntılarınızın farkındayım" diyen Cengiz, "Sorunlarınızı çözmek için zaman istiyorum. Mayısta tekrar adayım, tüm planımızı 3 yıla göre yapıyoruz" dedi.

Mustafa Cengiz: 3 yıl buradayım

Ocak ayında göreve gelen ve büyük mali sıkıntılarla boğuşan Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Antalya maçı öncesi kulüp personeli ile Türk Telekom Stadı'nda buluştu. Maaşlarını zamanında alamadığı için uzun süredir problem yaşayan çalışanlara Cengiz, "3.5 aylığına göreve gelmedim" dedi.

Mayıstaki seçimde tekrar aday olacağını vurgulayan başkan, "Ekibimle tüm planlarımızı gelecek 3 yıla göre yapıyoruz. Sıkıntılarınızı çözmek için süre istiyorum. Kimseyi çıkarmayı düşünmüyoruz. Bizimle çalışmak istemeyen olursa tazminatını son kuruşuna kadar ödeyip yollarımızı ayırırız" diye konuştu.

ASLANTEPE'DE ÖZEL KONUKLAR

Galatasaray-Antalyaspor mücadelesini Milan'ın Çinli başkanı, dünyaca ünlü iş adamı David Han Li, özel locadan takip etti. Han Li, G.Saray Başkanı Mustafa Cengiz ile bir araya geldi ve beraber fotoğraf çektirdi. Ayrıca Yuto Nagatomo'ya destek olmak isteyen Japon taraftarlar, Türk Telekom Stadı'na akın etti. Japonya bayrağı açan taraftarlar, Nagatomo lehine tezahüratlar yaptı. (SABAH)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
CENGİZ İNŞAAT MEHMET CENGİZ'LE BİR BAĞI VARMI BU BAŞKANIN? ÖYLE İSE YUH OLSUN GALATASARAYA. TÜRK MİLLETİ İÇİN DEDİKLERİ AFFEDİLMEZ.
@apachim Mehmet Cengiz Rizeli. Mustafa Cengiz Gaziantepli! Ne alaka? Velevki senin soyadın Öcalan sen şimdi Aponun akrabasımı oluyorsun? Hangi kafayla yaşıyosun? Bende buna hayret ediyorum! Google amcana bir sorsaydın başkanın biyografisini!!!!
yapacağın ilk iş sucuk ekmekçi tayfayı stadlardan temizlemek olmalı
ağzı olan konuşunca böyle insan manzaraları çıkıyor maleseff
Diğer Haberler