SPOR

CANLI

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim sözleri: Biz seçilirsek imzalarız ancak biz devam eder miyiz?

Mustafa Cengiz'den Fatih Terim sözleri: Biz seçilirsek imzalarız ancak biz devam eder miyiz?

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Aralık ayında yapılması planlanan ancak iptal olan olağanüstü seçimin ardından çarpıcı açıklamalar yaptı. Cengiz, seçilmeleri halinde Fatih Terim'le yola devam edeceklerini söylerken, "Aslında bomba soru şu: Biz devam eder miyiz?" diyerek seçimle ilgili kaygısını dile getirdi.

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, teknik direktör Fatih Terim'in geleceği ile ilgili çarpıcı ifadeler kullandı.Sözcü Gazetesi'nden Bahadır Çokişler'e konuşan Cengiz, tecrübeli teknik adamla ilişkilerinin iyi olduğunu ve Terim'in Galatasaray terbiyesine sahip olduğunu dile getirdi.

"HOCANIN HİÇBİR SAYGISIZLIĞI OLMADI"

"Fatih Terim'le her gün konuşuyoruz, benim kanserim hariç günlük işleri..." diyen Galatasaray Başkanı, "Yok Fatih Terim kapıyı vurmuş da Abdurrahim (Albayrak) durdurmuş da... Bu sıralar kovid ve sakatlıkları konuşuyoruz. Bir profesyonel yaşantısına dikkat etmeli. Hocanın futbolcularla işi zor. Bakın hoca kolay bir adam değil. Mührünü vurmuştur hem Galatasaray'a hem Türk futboluna... Ben de zorum. Aslında hoca da ben de çok kolayız. İdare etmesini bilirsen... Hocanın bize hiçbir saygısızlığı olmamıştır. Oturması, kalkması, bir Galatasaray terbiyesi vardır" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
terim çok formsuz iki sezondur, sahaya konsantre olamıyor, kendini veremiyor bir türlü, 11 i, giren ve çıkan oyuncularda hep hata yapıyor bu sezon iyi olanı çıkarıp,kötüyü sahaya sürüyor, takıma kim daha çok fayda,enerji veriyor onu çıkarıyor ,kim bitik ,ayakta duramıyor onunda kurtarıcı görüp sahaya sürüyor.
O halde umariz ki secilemezsiniz..Sn.Ozbek'in yaptigi isbetli transferlerle 2 yil sampiyonluga kondunuz.. Sonra sampiyon takimin iskeletini bozdunuz ve kendi yaptiginiz takimla ancak 6. olabildiniz..Yani basari sizin ve bu teknik ekibin degil, Sn.Ozbek'in basarisidir. GS'yin yeni bir baskana ve genc bir hocaya ihtiyaci apacik ortadadir.
GS'yin basina kaptan Bulent veya Sn.Hamzaoglu'nun gelmesi isabetli olur. Yoksa bu yil 6. bile olamaz..Sn. Ozbek'in giderayak kurdugu sampiyon kadro dagildi. Yerlerine son iki yilda yapilan tum transferler cok pahali ve verimsiz. Bir Falcao'nun maliyetiyle kurulan takimlara bile yeniliyoruz, artik GS dan cekinen takim kalmadi.
Takım
O
Av
P
Geri Dön