SPOR

Mustafa Cengiz: Ola da Messi ve Ronaldo'yu getirsem

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, transfer ile ilgili gelen soruya esprili bir yanıt verdi.

Mustafa Cengiz: Ola da Messi ve Ronaldo'yu getirsem

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz, Beyaz TV'ye esprili bir yaklaşımla açıklama yaptı.

Transfer ile ilgili gelen soruya Mustafa Cengiz, "Keşke ola da 20 tane Messi'yi Ronaldo'yu hepsini getirsem." ifadelerini kullandı.

"20 TANE ALIR, ÇEKLERİ VERİR GİDERDİM"

Galatasaray'ın 115. kuruluş yıldönümü etkinlikleri için Ali Sami Yen'in kabrini ziyaret eden ve daha sonra Feriköy Kabristanı çıkışında açıklamalar yapan Mustafa Cengiz, transferle alakalı olarak, "Yönetim beceriksiz! Bence de beceriksiz, 20 tane alırdım, çekleri verirdim, giderdim! İbra olmasak ne olur, millet olmuyor! 'Veli yapıyor, sen de yap' diyorlar! Yapamam! Bunu yaparsak, gelecek kuşakları mahvederiz." demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
boş yapma cengiz.yüregin yetip acik acik konusamiyorsun.güya kendi capinda laf etmeye calisiyon.beceremiyosun rezil üstüne rezil oluyosun ugrasma.dedimya kendi capinda bi tuhaf hareketler yapiyosun.ali koc senin dengin degil.fenere dil uzatmakta haddin degil.otur oturdugun yerde simdi..
@hasan_1986_ovvdi sana cevap yazıyordum sonra sildim.
ya bu adamla kılıçdaroğlunun bir farkı yok ??
Boş yapma cengiz hadi anlarım oyuncu alamazsın dediğin gibi koç kötü olsun futbolu kurtarakcamis gibi konuşup üzerindeki baskıyı azaltmaya çalışıyorsun topçu neden satamassin nerede marcaoya gelen 20 ml 25 ml dolarlar basarısızsın kabul et çekil köşene Fenerbahçenin transferini bırak kendine bak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler