SPOR

CANLI

Mustafa Denizli’den ayrılık cevabı

UEFA Avrupa Ligi son 32 turu ilk maçında yarın Lazio’yu ağırlayacak olan Galatasaray’da Mustafa Denizli ve Selçuk İnan düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

Mustafa Denizli’den ayrılık cevabı

Mustafa Denizli’nin açıklamaları:
“Lazio maçının bizim için ne denli önemli olduğunu biliyoruz. İstek ve mücadele olarak farklı bir maç olacak. Zorlu bir takımla oynayacağız. Düşündüğümüz Galatasaray’ı izlettirmek bizim birince derecede amacımız olacaktır.”
“Bazen kadroda sıkıntı yaşayabilirsiniz ama bunlar sizi olumsuzluğa itmemeli. Alternatif çözümler üretmeliyiz. Ben yarın ve rövanşı düşünüyorum. Kadronun iki maçta da nasıl kullanılması gerektiğinin planını yapıyorum. “

[Mustafa Denizli'nin yıkım planı](https://www.mynet.com/mustafa-denizlinin-yikim-planii-93030-myspor)

“Bu tarz maçlarda mesaj verilmemesi gereken tek taraftar grubu Galatasaraylılardır. Taraftarlarımızın takım için neler yapabileceğinizi biliyoruz. Onlarla yaşananlar ortada. Galatasaray’ın hedefi her zaman yarıştığı kulvarlarda en üst seviyeyi kovalamaktır. Ligde iyi konumda değiliz ama bu durum takımıma olan güvenimi hiçbir zaman zedelemedi.”

[Mustafa Denizli yerine 4 aday](https://www.mynet.com/mustafa-denizli-yerine-4-aday-92999-myspor)

AYRILIK AÇIKLAMASI
Basında çıkan ayrılık haberleriyle ilgili de konuşan deneyimli teknik adam, “Galatasaray’dan gönderilmek gibi bir endişem olmadı. Meslek hayatımda bu endişeyle çalışmadım hiç. Benim de başarısız günlerim olmuştur. Ben sadece işimi yapar ve az hata yapmaya gayret ederim. Ben bu camiaya geleli 33 yıl oldu. Bugün ‘dip’ olarak görünüyorsa geçmişte yaşananların tarifi yok. Burası Galatasaray. Galatasaray’ın ne olduğunu, nasıl dönüşüm yaşayacağını hep birlikte göreceğiz” dedi.


Selçuk İnan’ın açıklamaları:
“Güçlü bir takımla oynayacağız. Kendi sahamızda avantajlı bir skor almak için her şeyi yapacağız. Burak’ın kendi tercihiydi. Benim gerçekten çok iyi arkadaşımdı. O burada yokken de varken de şampiyon oldum. O gitti diye başarısız olacağız şeklinde çıkan haber ve yorumlara katılmıyorum. Biz sonuçta profesyonel insanlarız. Ona başarılar diliyorum.”
“Gerçekçi olmak lazım. Ligde istediğimiz seviyede değiliz. Bu tür maçlar takımlar ve oyuncular için çıkış maçlarıdır. Bu maçın önemini ve değerini biliyoruz. Biz taraftarımızla varız. Onlardan beklentimiz yarın maça gelip bizi desteklemeleri. Onlar bize destek olurlarsa bambaşka bir Galatasaray izlettirebiliriz… (Sneijder’le olduğu iddia edilen tartışma) Bugün konumuzun bu tartışma olduğunu düşünmüyorum. Olmuştur ve bitmiştir. Bizler çocuk değiliz. Biz Galatasaray’ı temsil ediyoruz. Hepimiz sorumluluklarımızın farkındayız…”

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler