MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Mustafa Uğurlu: Altın Portakalımı çaldılar

Mustafa Uğurlu, 1998 yılında "Ağır Roman" filmiyle kazandığı Altın Portakal heykelciğinin çalındığını açıkladı: "Gece yarısı evime giren şahıslar, uyuduğum sırada bana bayıltıcı sprey sıkmış, Altın Portakal'ımı da gerçek altın sanarak almışlar."

Mustafa Uğurlu: Altın Portakalımı çaldılar

BABA YADİGARI ÇAKMAĞI DA ALDILAR

Uğurlu, olayı şöyle anlattı: "Gece yarısı evime giren şahıslar, uyuduğum sırada bana bayıltıcı sprey sıkmışlar ve sabaha kadar evimde parti vermişler. Komik ama Altın Portakal'ı da gerçek altın sanarak almışlar. En çok üzüldüğüm şey ise babamdan yadigar kalan çakmağı almaları oldu. Sabah neye uğradığımı şaşırmış bir vaziyette uyandım."

TÜREL'DEN UĞURLU'YA SÜRPRİZ

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, oyuncu Mustafa Uğurlu'nun Altın Portakal heykelciğini tekrar vereceklerini açıkladı. Türel'in Twitter sayfasından yaptığı açıklama şu şekilde, "Mustafa Uğurlu'nun başına gelenlere çok üzüldüm. 1998 yılında 'En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu' dalında kazandığı Altın Portakal ödülü çalınmış Çalınan diğer kıymetli eşyası, baba yadigarı çakmağının yerini dolduramam ama ödülün aynısını kendisine en kısa zamanda göndereceğim"

Vitrin


En Çok Aranan Haberler