SPOR

CANLI

Neymar'ı taşla bayılttılar! (Video)

Santos'un Brezilyalı golcüsü Neymar Libertadores Kupası'nda Bolivar deplasmanında oynanan karşılaşmada rakip taraftarların hedefi oldu.

Neymar'ı taşla bayılttılar! (Video)

Santos'un Brezilyalı golcüsü Neymar, Libertadores Kupası'nda Bolivar deplasmanında oynanan karşılaşmada rakip taraftarların hedefi oldu.

[

* MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN](http://www.facebook.com/spormynet)

[

* CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/)

Tribünlerden atılan bir taşın başına isabet ettiği forvet uzun süre yerinden kalkamadı. Bir süre baygınlık geçiren futbolcu ardından maça devam etti.

İşte o anlar

atatm.jpg

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 25 yorum
Neymar brezilyada heba ediyor kendini . Bir an önce avrupaya gelmeli . He birde taşı atan kişi Türkiyede olsa yanlışlıkla elimden düştü diyip ceza almadan kurtulurdu .
Elimden Düştü Demezler.Taş Elimdeydi Arkadan Biri Beni İtti Taşta Yuvarlana Yuvarlana Neymarın Kafasına Gitti.İstemeden Oldu Derler.
Neymar geldi taşa kafa attı bizden özür dilesin derler!!!
bojan krkic avrupadaydı zaten:))
Ben sana katılmıyorum çünkü aslan yattığı yerden belli olur Avrupa'ya giderse Bojan Krkic gibi olur felaketin eşiğine gelir okyanusta japon balığına döner.
neymar 80 milyon dolarlık adam. peki taşı atan kaç paralık adam. yerim öyşe taraftarı. 50 pesoluk bilet al git milyon dolarlık adamın kafasını yar. madem çok biliyorsun çık sahaya kendin oyna o zaman artist
takva taş atmaksa ve sporu teröre çevirmeksse ben sana sorayım. kaç para ediyorsan etişketini as seni satın alalım.
hadi şimdi spor haberlerini de dini konulara yönlendirelim. oldu olacak bir de cemaatten falan bahset başlkık kalksın tam olsun. ne alkaa arkadaş. taraftarlıktan spor sevgisinden nasibini almayan bir hayvan sahaya futbolcuya taş atıyor. adamı yere seriyor. taş atanın memlekete bir faydası var mı meçhul ama bu adam dünyanın en iyi sporcularından. bu mudur. takva ve erdemse şayet yazdıklarınızın esasen erdem ve faziletle alakası yok. bırakın islami söylemleri burası spor sayfası
insanlar parasıyla deil takvasıyla insanlardan üstündür sen kaç paralık adamsın?
ölünce kendisi 80 milyon dolarlık kabre girecek ya yazık sana öyle yorum yapmana
neymar güzel oyuncu acilen avrupada oynaması lazım böle dandik liglerde oynaması hata
Ben Neymarın Avrupada başarılı olacağına inanmıyorum.Tamam top tekniği çok yüksek ve Güney Amerika liglerinde yıldız oldu.Ancak Avrupa liglerinde daha çok güç ve dayanıklılık ön planda.Avrupa ya gelirse darbe yemekten top süremez
Böyle oyuncuları hep Avrupa Kaptığı için ligler dandik Bunu unutmayalım
Takım
O
Av
P
Geri Dön