Nihat Doğan'ın evinde alıkoyduğu iddia edilen iki kızın ailesi şikayetlerinden vazgeçti!

Reşit olmayan iki kız çocuğunu evinde alıkoyduğu iddiasıyla gündeme gelen Nihat Doğan hakkında son dakika gelişme yaşandı. 11 ve 16 yaşlarındaki iki kızın ailesi, Nihat Doğan hakkındaki şikâyetlerinden vazgeçtikleri yönünde savcılığa dilekçe verdi. Ayrı ayrı dilekçe veren anne ve baba “Olay bize yanlış aksettirilmiş. Tamamen yanlış anlaşılma söz konusu… Nihat Doğan’dan şikayetçi değiliz” dedi

Nihat Doğan'ın evinde alıkoyduğu iddia edilen iki kızın ailesi şikayetlerinden vazgeçti!

Reşit olmayan iki kızı alıkoyduğu iddiasıyla iki gündür kamuoyunu meşgul eden Nihat Doğan olayıyla ilgili flaş bir gelişme yaşandı. İki kız çocuğunun anne ve babası "Olay bize yanlış aksettirilmiş. Tamamen yanlış anlaşılma söz konusu… Nihat Doğan'dan şikayetçi değiliz" şeklinde savcılığa şikayetten vazgeçme dilekçesi verdi.

"OLAY BİZE YANLIŞ AKSETTİRİLMİŞ, ŞİKAYETÇİ DEĞİLİZ"

Sabah Gazetesi'nden Nazif Karaman'ın haberine göre; kız çocuklarının babası Musa Zilan, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na verdiği şikayetten vazgeçme dilekçesinde şu satırlara yer verdi; "7 Eylül 2018 tarihinde çocuklarımın Nihat Doğan isimli şahıs tarafından alıkonulduğuna ilişkin olarak Eyüp Sultan Çocuk Büro Amirliği'nde şikayet oldum. Ancak devam günlerde gerek çocuklarım ile yaptığım birebir görüşmelerde gerekse de olayın bana anlatıldığı şekilde vücut bulmadığından sebeple olayların tamamen bir yanlış anlaşılması üzerine tarafıma nakledildiği, Nihat Doğan isimli şahıs ile şikayete konu olabilecek herhangi bir uyuşmazlığın aramızda olmadığı, tüm yaşanan bu hadiselerin bir yanlış anlaşılmadan sadır olduğunu, bu sebeple Nihat Doğan isimli şahıstan davacı olmadığımı belirtmek isterim. Bu nedenle şikayetimden vazgeçiyorum. Davacı ve şikayetçi değilim."

Aynı ifadelerin yer aldığı bir dilekçeyi de kız çocuklarının annesi Derya Zilan soruşturmayı yürüten İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'na teslim etti.

NİHAT DOĞAN ZORLA GÖTÜRÜLMEMİŞ

Diğer taraftan Nihat Doğan'ın polis zoruyla gözaltına alınmadığı, emniyetin daveti üzerine Eyüp'teki bir karakolda ifade verdiği, ifadesi ardından da serbest bırakıldığı öğrenildi.

Doğan'ın ifadesinde, kız çocuklarıyla asla kötü niyetle görüşmediğini, balkonda kendilerini gören bir yakınlarının olayı, aile ve polise yanlış aksettirmesi üzerine bütün olayların bu noktaya geldiğini söylediği öğrenildi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 98 yorum
Aileye para vermiş sübyancı şerefsiz namussuz..
Ceplerine ne sıkıştırdılar acaba ?
TEHDİT RÜŞVET... BUNLARIN ALAYININ TARZIDIR BÖYLE YAPMAK ...
bu çocuk tacizi olayı kullanılmaya başladı artık bazıları çocuklarını dükkanlara yolluyor adam birşey yapmadıgı halde çocugumu taciz etti diye yaygara koparıp şikayetci olup para koparıyorlar ciddi sıkıntı var bu konuda çok titiz konular memleket şerefsiz kaynıyor herşey istismar ediliyor
Nihat dogan kendisine iftira atanlarla hukuk onunde hesaplasacak mi? Yoksa para ile mi baba sikayetinden vaz gecti? Canım Turkiyem.
ya adam salakmı niye alı koysun bunlar biliçli yapılan işler ya birileri ayleyi yanlış yönlendirmiş yada ayle para koparma için yapıyor adam elini salasa elisi parası var kız arkdaşı var manken gibi yani bu zamanda çok iyi niyetli olmamak lazım herşey hertarafa çekiliyor uzak durmak lazım nihatın sevmiyen chppkk çok zati birazdan üşüşür leş kargaları ha bu adamdan da çok haz etmem ama bu adam iyi niyetli bir adam
EN BAŞINDAN BERİ SÖYLÜYORUM İŞİN ASLI ORTAYA ÇIKMADAN İNSANLARI YAFTALAMAYIN. NİHAT DOĞANI SEVMEM. ANCAK OLAY İDDA AŞAMSINDAYKEN HERKES HÜKMÜNÜ VERMİŞTİ. YOK SAPIK YOK BİLMEM NEEE. DÜŞMANINA BİLE ADALETLİ OLACAKSIN EĞER İNSANIM DİYORSAN VE İNSANİ DEĞERLER TASIYIP BU DEĞERLERE ÖNEM VERİYORSAN.
Nihat doğan art niyetli bir insan değil bence tamamen yanlış anlaşılma yok öyle çamur at izi kalsın.
Adam reklamını bir güzel yaptı, önce şikayet ettiler sonra şikayeti geri aldılar mağdur oldu şimdi çıkar tvler de ağlar sızlar benle uğraşıyorlar der oradan devam eder reklama .
Baba çk uyanık kızlarının üzerinden iyi para kazandı ilk önce kanaldan para alarak olayı doğrular gibi bir açıklama sonra nihat doğan tarafından sus payı verilerek geri çekme gariban biri olsa üstüne giderlerdi şerefsizler tacizden bile 10 senesi var ama hayatında göremeyeceği parayı verirsen altına bile yatarlar
Nihat dogan dinine ve milletine bagli oldugu icin birileri tuzak kurmaya calisiyorlar. simdi Nihat bey sen o kizlari ve Anne babasini ver mahkemeye yok yanlis anlasma olmus yalan ver mahkemeye gorsunler gunlerini
artık bu herifi haber yapmayın insanların midesi bulanıyor
Nihat doğan bu ailelere para verdiyse, ailelerin para karşılığında çocuklarının tacizine göz yummuş oluyor.
Bu aileler neden şikayetlerinden vazgeçti ila taciz yapılsaydı ondan sonramı şikayetten bulunacaktınız.iki kız çocuğunun onun evinde bulunması normal bişeymi acaba... Beliki birileri aileleri susturdu.Konunun üzerine gidilmeli. Burada bir mahrumiyet lık yok.
acaba araya kimşer girdi ???
yersen,,,
kızların Nihat doğanın evde ne işi var. bütün kamuoyuna açıklamalı?
Para para para Napolyon Bonapart. Sizce
noldu lan ona buna ahkam kesiyodun namusss timsaliii heeee!!
Toplum öyle bir hal aldıki, insan sevimli cocukların kafasına bile elini değdiremez oldu. ahlaklı insanlar bile bu ülkede bu kadarmı sapık görülüyor...
korku
bu nasıl iş la
Para.para.para. Aileler para ile namuslarini satti. Zorla yada gonullu o cocuklari neden evine goturdun orco
Bizde yedik sabaha sindirir çıkarırız...
Ahlaksız ne film seyretmesi her şey açık amaç belli devlet el koysun olaya ağır ceza alsın pislik
lan dallama tehdit falan etmedin di mi lan insanları
aile sus payı aldı ve doğal olarak tehdit edildiler
BU SAATDEN SONRA HALK, KÜLAHINI ORTAYA KOYSUN;SEN ONA ANLATIRSIN ARTIK DERDİNİ NİHAT DOĞAN.ZATİ TÜRK MİLLETİ NE OLDUĞUNU BİLİYORDU DA,İŞTE ALLAH BÖYLE TERS KÖŞE YAPAR İŞTE.ŞAPKA DÜŞDÜ KEL GÖRÜNDÜ.GİT DERDİNİ MARKO PAŞA'ya ANLAT NARŞ.. YEMEZLER BU MİLLETİN AKLIYLA ALAY ETMEYİN BARİ..
ne ile tehdit edildilerse artık....
Yalançı, izzet yıldızhan la eskort kızlara otel odasında ters işlem yapmaya çalışan sen değil miydin lan?
milletin düşüneceği ilk şey kaç para çocuğunuzun namusu için sus payı oldu.
Kaç liraya susturuldunuz onu söyleyin...!
Tamamen duygusal
Kaç paraya sattınız namusunuzu şerefinizi utanmaz şerefsizler
adama şantaj yapmak için tuzak kur sonra al alacağını şikayetçi olma oh ne ala dünya. Nihat doğanı bitim kadar sevmem ama kızı başkasının evinde alıkonulmuş on dakkada haberi olmuş polise koşmuş şaka ya
zamanında izzet yıldızhanla birlikte kadınlarla basılmış ve kadınlar zorla arkadan yapmak istediler bizde istemeyince silahla tehdit ettiler demişti. bu yavşak tan herşey beklenir..
Kaç paraya anlaştınız ?
bu tür gelişmeler gösteriyor ki bir kız sokakta veya başka yerde ölsede yardım etmeyeceğin evine almiyacagin.
YA TEHTİT ALMIŞLARDIR. YADA YUKLU PARA.
Kaç para verdiler?
Diğer Haberler