SPOR

CANLI

Nihat Özdemir'den Fatih Terim'e sert yanıt!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yabancı kuralıyla ilgili Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'e "Bu işte muhatabım kulüpler. Antrenörler gelip geçici. Maalesef kulüplerimizde bugün varlar, yarın yoklar" diyerek yanıt verdi.

Nihat Özdemir'den Fatih Terim'e sert yanıt!

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, yabancı kuralıyla ilgili Galatasaray Teknik Direktörü Fatih Terim'in açıklamalarına yanıt verdi.Milliyet Gazetesi'ne konuşan Özdemir yabancı kuralıyla ilgili şu ifadeleri kullandı:

"Benim işim kulüplerle. Bu işte muhatabım kulüpler. Antrenörler gelip geçici. Onlarla muhatap olmam. Maalesef kulüplerimizde bugün varlar, yarın yoklar. Kalıcı olan kulüplerdir. Ben tüm kulüplerimizle yazıştım. Onların görüşlerini ve isteklerini aldım. O danışma sürecinden sonra biz TFF Yönetim Kurulu olarak gelecek sezondan itibaren 'Yabancı futbolcu ve oyuncuların uygunluğu esasları'nı belirledik. Bu adımdan geri dönüş yok."

FATİH TERİM NE DEMİŞTİ?

Galatasaray Kulübü son olarak, TFF tarafından yabancı oyuncu sınırlamasıyla ilgili alınan kararın iptali için TFF Tahkim Kuruluna başvurdu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Havalara bak, sende bugün varsın yarın yoksun, hatta senin yolun sonu gözüküyor yaklaştı :)
olaya farklı bir çerçeveden bakacak olursak üniversitelerin tüm yükü araştırma görevlilerindedir. ve araştırma görevlileri üniversitelerde pek muhattap alınmazlar. halbuki hem yukarıya hem aşağıya yakın kişiler onlardır. ve neyin ne olduğunu işin tamamen içinde oldukları için daha net görürler. bilmem anlatabildim mi rektör nihat
dogru söylemiş .gocunmaya gerek yok.
Takım
O
Av
P
Geri Dön