MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Nilgün Belgün’den yıllara meydan paylaşım! Nilgün Belgün'ün bikinili pozları şok etti!

18 Mart 1953 yılında doğan Nilgün Belgün genç kızlara meydan okuyan enerjisi ve şarap gibi güzelliğiyle sanat camiasının en başarılı oyuncuları arasında yer alıyor. Tiyatro sahnelerinin yıldızı olan Nilgün Belgün, dizi ve filmlerinde de oyunculuk performansıyla alkış toplamayı başarıyor. Oyunculuğun yanında yazarlık da yapan güzel usta Nilgün Belgün şen şakrak haliyle tanınıyor.

“Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi” tiyatro oyununda tek başına dev oyunculuk performansı gösteren Nilgün Belgün sosyal medya hesabından eski günleri yad etmek için bir paylaşım yaptı. Çocukluğu Büyükada’da geçen Nilgün Belgün yazın gelmesini fırsat bilerek tatil yapmaya başladı. Ajda Pekkan’ı Bodrum sahnesinde izleyen Nilgün Belgün İstanbul’a döndü. İstanbul’un sıcak günlerinde geçmiş günlerini hatırlatmak isteyen Nilgün Belgün İzmir günlerinden bir fotoğraf paylaştı.
Screenshot_2
1980’li yıllara ait bu fotoğraf Nilgün Belgün’ün yanındaki isimler dikkatleri çekti. “İzmir Efes Otel havuzu, İzmir Fuar Günleri” notuyla Belgün’ün paylaştığı fotoğrafta Coşkun Sabah ve Ferdi Özbeğen yerini aldı. Havuz kenarında fotoğraf çekilen üçlünün gençlik halleri görenleri şaşırttı.

Youtube


En Çok Aranan Haberler