Norveç prensesi Martha Louise'nin Bodrum tatili! Atatürk resmi hediye edildi

Muğla'nın Bodrum ilçesinde, Norveç Kralı Harald ile Kraliçe Sonya'nın kızı Prenses Martha Louise ve nişanlısı Shaman Durek için yemek düzenlendi. Prenses Maertha Louise ve sevgilisi Shaman Durek’e Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi hediye edildi.

Norveç prensesi Martha Louise'nin Bodrum tatili! Atatürk resmi hediye edildi

Tatillerini Bodrum'un Değirmenler mevkisindeki Rebis Bodrum Luxury Collection'da geçiren Louise ve Durek için Doktor Ender Saraç'ın eşi Benan Saraç tarafından yemek organize edildi.

Maertha Louise 3

Geceye Benan Saraç'ın yanı sıra Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras da katıldı.

Maertha Louise 88

Prenses Martha Louise ve nişanlısı Shaman Durek'in keyifli dakikalar yaşadığı gecede çifte çeşitli hediyeler verildi.

Maertha Louise 2

Prenses Maertha Louise ve sevgilisi Shaman Durek’e Bodrum Belediye Başkanı Ahmet Aras tarafından Mustafa Kemal Atatürk’ün resmi hediye edildi. Durek resmi görünce karşısında saygıyla eğilip resmi eline alarak Atatürk’ü tanıdığını çok güçlü, saygın bir lider olduğunu kendisinin de bir Atatürk hayranı olduğunu söyledi.

Maertha Louise

Belediye Başkanı Aras, gazetecilere yaptığı açıklamada, Bodrum'un tarihi, kültürü ve insan hazinesiyle çok önemli coğrafyalardan birisi olduğunu söyledi.

Maertha Louise 4

Ahmet Aras, dünyanın her yerinden insanların tatil için ilçeyi tercih ettiğini, Norveç prensesini de Bodrum'da ağırlamaktan çok mutlu olduklarını ifade etti.

Maertha Louise 6

Maertha Louise 7

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Bayılırız batıya,avrupaya,eskilerin deyimi ile ecnebiliğe,alafrangalığa!!!Kendi kültürünü bırakarak başka bir kültürün hayranı olmanın temel sebebi şiddetli aşağılık kompleksidir.Doğu ve batı arasında sıkışmış ve şaşkın kalmış insanına ,binlerce yıllık kendi zengin kültürünün gururlu taşıyıcıları olarak kimlik kazandırabilmeyi öğretemeyen cehalet dolu amatör iktidarların acı sonuçlarıdır tüm bu komediler...
Bravo başkan.
Zenci ne ayak ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler