MAGAZİN

Nusret twerk yapan kadını kameraya alırken... Sevgilisi mekanı bastı olanlar oldu

Nusret Gökçe'nin mekanında twerk yapan kadın Nusret'in başına iş açtı. Kadın sevgilisini görünce kaçmaya başladı. Twerk yapan kadını kameraya alan Nusret Gökçe neye uğradığını şaşırdı.

Meşhur tuzlama hareketiyle adından söz ettiren ve dünya çapında şöhret yakalayan Nusret Gökçe, bu kez farklı bir olayla gündeme geldi.

Pandemi sürecinde kapalı tutulan restoranlarının açılmasıyla yeniden büyük yoğunluk yaşayan Nusret, o restoranlarından birinde müşterisini ağırladıktan sonra, kendisine yaptığı dansı izledi.

SEVGİLİSİNİ GÖRÜNCE KAÇMAYA BAŞLADI

Siyahi kadının twerk yaptığı anları kayda alan Nusret, tam videoyu bitirecekken; restorana kadının sevgilisi olduğu belirtilen bir kişi girdi. Sevgilisini gören kadın ise hemen kendini toparlayarak kaçmaya başladı.

Küfürler savurarak içeriye giren ve kadının ardından giden adamı kimse durduramadı. Video burada noktalanırken, kadının ve sevgilisinin akıbeti hakkında bilgi verilmedi. Twerk yapan kadını kameraya alan Nusret Gökçe ise neye uğradığını şaşırdı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
bu adamda ünlü olduya :) vay beeee .. insanlar size soruyorum ? hani konuşkan,sempatik,yetenekli ,yakışıklı,düzgün karakterler den hoşlanırdınız Bu nusrette ne var ??yetenek derseniz düşüp bayılırım eti kesip fırına atmak yetenekse ben katılmıyorum .
Ne olursa olsun. Adam sonuçta kasap ve bu yönde bir iş yapıyor. Bir şekilde dikkat çekti ve iyi para kazanıyor. Yeri geliyor paylaşmasını da biliyor. Ayrıca adamın mekanı ve fiyatları belli. Parası olan gidip o hizmetten yararlanıyor. Neden bu kadar kıskandın ki?
o isveren sende bos nette dolasip yorum yapan
ne oldu spor yapıyordu vucut gosterıyordu ... biraz burda cesaret gösterseydı keske
Zaten Nusret denen zattan her halt beklenir.
Geri Dön