SPOR

"O kupayı alacağız"

Galatasaray Yönetim Kurulu Üyesi Emir Sarıgül, Manchester United maçındaki galibiyetten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, "Yönetim olarak kararlı bir şekilde çalışıyoruz. İki hedefimiz var. Türkiye'ye getiremediğimiz tek kupa olan Şampiyonlar Ligi Kupası'nı getirmek ve ligde ve kupada başarılı olup, kupaları müzemize getirmek istiyoruz" dedi.

"O kupayı alacağız"

Radyospor'da Özgür Sancar'ın canlı yayın konuğu olan Sarıgül, "Yönetici arkadaşlara gelen bilet taleplerini karşılasak, Türk Telekom Arena gibi 6 tane daha stadı doldurmuş olurduk. Müthiş bir bilet talebi oldu. Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın bir çok yerinden gelen insanların bilet talepleri oldu" şeklinde konuştu.

[

* SÜPER LİG PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN](http://iddaa.mynet.com/puandurumu?ligid=1%22)

CANLI MAÇ SONUÇLARI İÇİN TIKLAYIN

DÜNYA TARAFTARIMIZI ÖRNEK ALIYOR
Sarıgül, "Ultraslan sadece Türkiye'nin değil, dünyanın örnek aldığı bir taraftar grubu. Daha önceki kareografiler hayranlıkla izlenmişti. Dün akşamki kareografi için 20 gündür, 75 tane Galatasaraylı arkadaşımız çalıştı. Ajax, Mancsher United, Barcelona taraftar grupları bu kareografiyi örnek alacaktır" ifadelerini kullandı.

ŞAMPİYONLAR LİGİ BİRİNCİ HEDEFİMİZ Fatih Terim'in Şampiyonlar Ligi'ndeki başarı için çok çalıştığına vurgu yapan Emir Sarıgül, "Fatih hocamız, geldiği her noktaya kendi çabalarıyla ulaşmıştır. Fatih hocamızın çalışmalarını, verdiği emeği yakından takip eden bir kardeşinizim. Bizim için en önemli başarı Şampiyonlar Ligi'dir. Şampiyonlar Ligi için başarılı olmanın kıstası, Şampiyonlar Ligi'nde daha üst sıralara çıkmaktır. Galatasaray için başarı Türkiye'ye getirmediği tek kupayı, Şampiyonlar Ligi kupasını Türkiye'ye getirmektir" dedi.
HAYAL KIRIKLIĞINA UĞRAYACAKLAR
Sarıgül son olarak, "Yönetimimizde çatlak olduğu, teknik direktörümüzle sorun olduğu yönünde dedikodu üretenler, spekülasyon yapanlar, Galatasaray'ın başarısız olmasını, eski kötü günlere gitmesini isteyenlerdir. Ancak onlar hayal kırıklığına uğrayacak; çünkü Galatasaray çok başka bir noktada. Kurumsallaşma adına, yönetim kurulu yapılanması açısından dünyadaki ilk 10 kulüp arasına girmek adına çok önemli adımlar attık" şeklinde konuştu.

Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler