SPOR

Oğuz Çetin: Aziz Yıldırım, Ali Koç'a göre önde

Fenerbahçe Futbol Takımı'nın eski kaptanı Oğuz Çetin, Fenerbahçe Kulübündeki kongre sürecine ilişkin "Ali Koç'un mutlaka şansı vardır ama tecrübesiyle, futbol ortamına olan yaklaşımı, özellikle de Fenerbahçe kongre üyeleriyle olan yakınlığıyla, 20 yıl sonuçta, Aziz Yıldırım'ın önde olduğunu düşünüyorum" dedi.

Oğuz Çetin: Aziz Yıldırım, Ali Koç'a göre önde

Oğuz Çetin, Balıkesir Büyükşehir Belediyesince Avlu Balıkesir Güney Toplantı Salonu'nda gerçekleştirilen "Sporun Zirvesi" söyleşisinde, Spor Toto Süper Lig'in 4 büyük takımının başında başarılı yerli teknik direktörler bulunduğunu söyledi.

Bunun kulüpler açısından çok büyük şans olduğunu belirten Çetin, özellikle kongre sürecindeki Fenerbahçe'de, Aykut Kocaman'ın önemli olduğunu vurguladı.

Fenerbahçe'nin 21. hafta sonunda ayakta durmasının, liderin 3 puan gerisinde ve yarışın içinde yer almasının arkasında bunun yattığını ifade eden Çetin, şöyle konuştu:

"Bu yıl, Fenerbahçe'nin seçim senesi. 20 yıldır Fenerbahçe'yi yöneten bir başkan var ama çok önemli bir rakip var. Sayın Ali Koç. Bu yarış devam ederken bu riskli maçlarda en önemli bir puan kaybı veya yenilgi kulübü kaosa sürükleyecekken işte Aykut hoca karakteri ortaya çıkıyor. Özellikle Osmanlıspor maçı sonrası Aykut hoca tavrını koydu ve o günden bugüne müthiş bir performans gösterdi. Ali Koç, çok değerli iş adamı ve Fenerbahçe'ye aşık bir insan. Böyle bir hedef koyması Fenerbahçe'nin gelişmesi ve Aziz Yıldırım'ın 20 yıllık Fenerbahçe yönetimindeki hatalarını görmesi ve farklılaşması adına önemli bir etki. Ali Koç'un mutlaka şansı vardır ama tecrübesiyle, futbol ortamına olan yaklaşımı, özellikle de Fenerbahçe kongre üyeleriyle olan yakınlığıyla, 20 yıl sonuçta, Aziz Yıldırım'ın önde olduğunu düşünüyorum."

Çetin, Balıkesirli futbolseverlerin yoğun ilgi gösterdiği söyleşide, gençlerin sorularını yanıtladı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
Aynı CHP.de KILIÇDAROĞLU gibi yani. Herkes kendi çıkarının peşinde kurumlar vatandaşlar kimsenin umurunda değil.
@dragonn_06 türkiyede tayyip gibi
Kongredeki koyunlari kendine ayarlamış .tabi önde olur
satın oguz çetin algı yaratma milletin aklında nasıl önde ali koç 3500 kişiyi külübe üye yaptı onu şansı bu seçimde büyük yalaka aziz başkanın yalakası buda bırakan kardeşim demokrasi içinde seçim olsun bu lobi bitsin artık aziz yıldırım lobisi külüpte çok istiyorum sana en ali koçum başkan olmasını o olmasa sadettin saran da kaliteli ve karizma bir başkan olur artık gitmelisin aziz başkan artık senin devrin bitti yeni heyecanlar lazım onun için ŞİMDİ TAM ZAMANI sloganımız BAŞKANIMIZ SAYIN ALİ KOÇTUR bırakmalısın buraya kadar aziz başkan
buda kendini nimetten sanan salakolardan
hadi oradan yalaka şey.
buna stadlar bomboşken oy verecek olan varmı. fb stadı 2 senedir boş. yeni bir heyecan genç ve hırslı biri başkan olmalı. bu adamın ise içi geçmiş. gelmiş 70 yaşına. gençlerin onunu açsın artık.
kimse kimseyi ayartamaz herkesin aklı fikri var kararını kendisi verir oğuz önde görüyorum demiş olabilir fikir beyan etmiş bana göre de ali koç önde bu sözü fırsat bilip başkana hakaret eden yavşklarda mallık yapmasın lütfen
ali koç fb nin son şansı aziz yıldırım kalırsa bu şekilde devam eder fb
O ÜYELERE EĞER KENDİ ÇIKARLARINI DÜŞÜNÜRSE FENER TARAFTARI DA ONLARI TARİHTEN SİLER EĞER AZICIK FENERİ SEVİYORLARSA AZ AHLAKLARI KALMIŞSA KÖTÜ OLDUĞU İÇİN TÜM CAMİALARI BASINI VE DEVLETİ KARŞINA ALARAK FENER DÜŞMANI YAPTIĞI YANLIŞ TRANSFERLERİN EKONOMİYİ BOZMASI TARAFTARLARIN İDARE EDİLEMEMESİ YÜZÜNDEN EN ÖNEMLİ GÜCÜN KAYBOLMASI YETMEZ Mİ ARTIK KENDİSİ İÇİ VE FENER İÇİN BİR AN ÖNCE AYRILMASI VE GÖNDERİLMESİ LAZIM
Fenerbahçe bu şansı iyi değerlendirmeli. 20 yıldır kulübün başında, yetmez mi? bi 20 yıl daha dursa değişen bir şey olacak mı? Fenerbahçe için iyi olacağını düşünüyorum.
başkanı üyeler seçiyor taraftar değil.kendi gitmediği sürece aziz seçilir .partilerdede öyle bakın hep aynı başkan
KAZAN KEPÇE KEHANETTE BULUNMUŞ.
Diğer Haberler