MAGAZİN

Olağan Şüpheliler setinde korkunç kaza! Beyin kanaması geçirdi

Exxen'de yayınlanacak olan Olağan şüpheliler dizisinde dublör olarak çalışan Aylin Akyüz, rol aldığı trafik kazası sahnesinde önce aracın üzerine sonra da yere düşerek yaralandı. Apar topar hastaneye götürülen genç oyuncunun beyin kanaması geçirdiği tespit edildi.

Olağan Şüpheliler setinde korkunç kaza! Beyin kanaması geçirdi

Başrollerini Bennu Yıldırımlar, Ceren Moray ve Yasemin Allen'in paylaştığı Olağan Şüpheliler dizisinin çekimlerinde talihsiz bir kaza yaşandı. Çekimler sırasında dublör olarak yer alan Aylin Akyüz isimli oyuncu trafik kazası sahnesi çekilirken feci şekilde yaralandı.

"SAĞLIK DURUMU CİDDİYETİNİ KORUYOR"

Sinema Televizyon Sendikası, konu hakkında yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

olagan-supheliler-dizi-setinde-korkunc-kaza-14045425_967_m

"03.04.2021 tarihinde, yapımcılığını 1441 Productions'ın üstlendiği "Olağan Şüpheliler" isimli Exxen platformunda yayınlanacak dizi filmin çekimleri sırasında meslektaşımız Aylin Akyüz iş kazası geçirmiştir. Trafik kazası sahnesi sırasında dublör olarak görev alan arkadaşımız, önce aracın üstüne sonra da yere düşerek ağır yaralanmıştır. Kaza sonrası hastaneye yönlendirilen meslektaşımız, beyin kanaması sebebiyle yoğun bakıma alınmıştır. Hastanede ailesini ziyaret ettiğimiz ve olayla ilgili bilgi aldığımız Aylin Akyüz'ün durumu hala ciddiyetini korumaktadır. Meslektaşımızın bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyor, ailesi, sevenleri ve tüm ekip arkadaşlarına geçmiş olsun diliyoruz. Adli mercilere de ulaşan bu elim olayın sorumlularının bulunması ve olası ihmallerin açığa çıkarılması için süreci dikkatlice takip ediyoruz. Gelişmeleri kamuoyuyla paylaşmaya devam edeceğiz."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
sizin yaptığınız iş okadar olur.. nasıl bir sahneki kadını hastanelik ediyorlar, memleket nekadar enteresan, sorumlulara ciddi ceza verilmeli,ciddi ihmal var
aCİMİYİRUM BU DUZİLER FUHUS MİLLETİ KARİSİ KİZİ YOLDAN CİKTİ EVLİSİ BEKARİ
aptallık kaç lira para için buna değer mi sen eziyetini çek birileri sen,in aldığının 500 liranın 100 katını alsın değer mi para için yapmıyor bazı insnalar sırf gösteriş hava atmak için şu dizide oynadım diye yoksa verdikleri dublörlere kaç lira 500-1000 lira için değer mi
sendika bildiri yayınlamıs da o sette acaba bir temsilcisi var mıymış?her sette 1 sendika temsilcisi is guvenlik uzmanı vb bulunması gerekir artık bu kadar setler kalabalık oldukca ama kimsenin umrunda degil hala kara düzen calısma yapılıyor.Kardesimize acil şifa dilerim.
Geri Dön