SPOR

Onyekuru'nun Galatasaray'a dönmesi gündemde

Süper Lig ekiplerinden Galatasaray'ın transfer listesinde yer alan Henry Onyekuru'nun temsilcisi İstanbul'a geldi. Onyekuru'nun temsilcisi William D'avila, Galatasaray'a transfer iddiaları hakkında net konuştu.

Onyekuru'nun Galatasaray'a dönmesi gündemde

Henry Onyekuru, Ocak ayındaki ara transfer döneminde kesin olarak Fransız ekibi Monaco'dan ayrılacak. Galatasaray'a dönmesi ise gündemde.

TEMSİLCİSİ İSTANBUL'A GELDİ

Bu doğrultuda Nijeryalı oyuncunun temsilcisi William D'avila İstanbul'a geldi, bir dizi görüşme yaptı. D'avila bugün İstanbul'dan ayrılıyor.

83

"GALATASARAY ELBETTE Kİ SEÇENEKLERİN BAŞINDA GELİYOR"

Konuyla ilgili Radyospor'da Özgür Sancar'ın sorusunu yanıtlayan D'avila, "Henry, kesin olarak, Ocak'ta Monaco'dan ayrılacak. Kulüple de konuştuk, bu yüzde yüz teyit edilmiş bir bilgi. Galatasaray elbette ki seçeneklerin başında geliyor. İstanbul'da bir iki kulüp de onunla ilgileniyor. Şu anda nereye gideceğini kesin olarak söyleyemem. Galatasaray'da 17 gol attı, 7 tane gol pası verdi. Bu rakamlara ulaşıp, ne kadar etkili bir oyuncu olduğunu göstermek istiyor. Tekrar eski günlerine dönecek. Maalesef Monaco onun için iyi bir deneyim olmadı. Aslında sezona iyi başlamıştı. Ancak oradaki antrenörün farklı planları vardı" diyerek sözlerini tamamladı.

(AJANSSPOR)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
fetoculer iş basinda
Fetöyü dilinden düşürmeyen fetoculer sizi gidi sizi :)))
@aqdoom_2020 bir zamanlar bediüzzaman said nursi kitapları okur sanki bediüzzamanın kitaplarını FETOŞŞŞ yazmış gibi hoca efendi hoca efendi diye abi evlerinde ağlardınız biz o zamanlar fetö desek bize vatan haini derdiniz. Şimdi büyüdünüz hocanıza fetö mü diyorsunuz :)
siz fetonun cd lerini izleyip ağlarken biz zorla yerleştirilmeye çalışıldığımız o yurtlardan arkadaşlarla kaçıp tanımadığımız bilmediğimiz abi evlerinde çay içeceğimize tanıdığımız büfeden alkol alıp içiyorduk. Şimdi çocukluğuma bakınca hiç de pişman değilim sizin gibi feto bizi bir yerlere koyacak torpil yapacak diye onurumuzu şerefimizi arkadaşlarımızı ailemizi unutmadık,satmadık. Birileri saftık kandırıldık diyor ya asıl kandırılan aileler. Çocuklarınızı güzel yerlerde okutacağız ilim öğreteceğiz diye dandik cd lerle arapça Türkçe karışımı dandik kitaplarla beyni yıkananlar saf olanlar
dünyada başka topçu yok herhalde
bu adam GS den başka takıma gitmez.adamin oyun stili sadece bize uyuyor
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler