SPOR

Opare için Fenerbahçe devrede

Beşiktaş'ın UEFA'dan gelen kısıtlamalar sonrası Opare'yi almayacağı öne sürülürken, Fenerbahçe'nin devreye girdiği yazıldı.

Opare için Fenerbahçe devrede

Beşiktaş'ın devre arasında Porto'dan kiralık olarak renklerine bağladığı ve bonservisini alması beklenen Daniel Opare'den vazgeçme noktasına gelmesi ilginç iddiaları beraberinde getirdi.

Portekiz basınında, Porto'nun fiyatta indirim yapmaması ve Beşiktaş'ın UEFA'dan gelen kısıtlamalar sonrası Opare'yi almayacağı öne sürülürken, Fenerbahçe'nin devreye girdiği yazıldı.

GÖKHAN GÖNÜL'E ALTERNATİF

Siyah-beyazlılarda zaman zaman başarılı bir grafik çizen bek oyuncusu için sarı-lacivertlilerin zemin yoklamalarına başladığı vurgulanırken, Gökhan Gönül'e de önemli bir alternatif olacağı kaydedildi.

Porto'dan bedelsiz olarak kiralanan ve satın alma opsiyonu da bulunan Daniel Opare için net bir tavır almayan siyah-beyazlı yönetimin sezon sonunda son kararını vermesi bekleniyor.

Sezonun bitimine sayılı haftalar kala çıkan ilginç Opare gelişmesi hakkında henüz resmi bir açıklama gelmedi ve iddiadan öteye gidemedi. Buna rağmen, gerek Portekiz gerekse Gana basını, Opare'nin Beşiktaş'taki kariyerinin bitme noktasına geldiğinin altını çizdi. Bu sezon Beşiktaş formasıyla 8 maça çıkan Daniel Tawiah Opare, 1 gol atma başarısı gösterdi.


Takım
O
Av
P
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler