MAGAZİN

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl çifti düğün tarihi verdi

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl çifti sonunda evleniyor. Uzun süredir Öykü Gürman'la birlikte olan Yavuz Bingöl; "4 Ağustos'ta evleniyoruz." diyerek müjdeyi verdi.

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl çifti düğün tarihi verdi

Öykü Gürman ve Yavuz Bingöl, Cihangir'de objektiflere takıldı. Mekandan el ele çıkan ikili, gazetecilerin sorularını yanıtladı. Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman muhabirlerin, "Yoğunluktan evlenemiyormuşsunuz?" sorusuna gülmeye başladı. Hayatındaki yoğunluktan dolayı evlenemediği iddialarıyla ilgili konuşan Yavuz Bingöl, "Kim demiş evlenmiyoruz, artık evlenme kararı aldık. 4 Ağustos'ta evleniyoruz." diyerek müjdeyi verdi. Türkücü, "Şu an evlilik hazırlıkları yapıyoruz. Ancak düğünü nerede yapacağımızı bilmiyoruz. Ne nikah şahitleri belli ne de düğün yeri" dedi.

ÖYKÜ GÜRMAN KİMDİR?

4 Ağustos 1982 yılında doğan Öykü Gürman, İstanbul'da doğmuştur. Müzik eğitimine çocuk yaşlarda başlayan Öykü Gürman, Pera Güzel Sanatlar Lisesi'nde eğitimini tamamlamıştır. Pek çok kez solistlik yapan ünlü sanatçı, 2007 senesinde ikiz kardeşi ile seslendirdiği "Evlerinin Önü Boyalı Direk" şarkısını sosyal medyada paylaşmasıyla müzik dünyasına iddialı bir giriş yapmıştır. Aynı yıl "Yılın En İyi Çıkış Yapan Yorumcusu" ödülünü almıştır. Müzik dünyasının yanı sıra oyunculuğa merak saran Öykü Gürman, 2014 senesinde "Urfalıyım Ezelden" dizisinde rol almıştır

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler