MAGAZİN

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Ayten'i Dila Akbaş son hali ile şaşırttı! Oyunculuğu bırakıp...

Bir dönemin unutulmaz dizilerinden olan ve 2010 yılında izleyiciyle buluşan "Öyle Bir Geçer Zaman ki", üzerinden seneler geçmesine rağmen halen gündeme gelmeye devam ediyor. Eski bölümleriyle günümüzde de takip edilen dizinin karakterlerinin son halleri zaman zaman gündeme geliyor. Bu kez dizinin sevilen karakterlerinden Ayten'i canlandıran Dila Akbaş son hali ile şaşırttı. İşte Berrin ve Ahmet karakterlerinin arkadaşı olarak bilinen Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Ayten'inin son hali...

Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinin Ayten'i Dila Akbaş son hali ile şaşırttı! Oyunculuğu bırakıp...

"Öyle Bir Geçer Zaman ki" dizisi Ali Kaptan, Cemile Akarsu ve nice karakteriyle Türk televizyonlarına adını altın harflerle yazdırmış dizilerin başında geliyor. 2010'lu yıllara damgasını vuran dizinin üzerinden seneler geçti ancak karakterleriyle zaman zaman konuşuluyor.

ÖYLE BİR GEÇER ZAMAN Kİ'NİN AYTEN'İ DİLA AKBAŞ'IN SON HALİ ŞAŞIRTTI!

Sevilen dizide Ayten karakterini canlandıran Dila Akbaş'ın 26 Temmuz 1985 doğumlu olduğu biliniyor. Beşiktaş Atatürk Anadolu Lisesi mezunu olan isim, ayrıca Marmara Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunu.

dila-akbaş-bayrak-baba-candır-aslı-nereli

2005-2007 yıllarında iki sezon Tiyatro Mie ile çocuk tiyatrosu yapan Akbaş; Ülker Royal, Halk Bisküvi, Yapı Kredi, Halley Billboard çalışması, Telsim reklamı gibi pek çok reklamda da yer almıştı. Sırça Köşk dizisinde Begüm karakterini canlandıran Dila Akbaş, Kara İnci dizisinde ve Genco dizisinde rol almıştı.

dila-akbaş-bayrak-baba-candır-aslı-kaç-yaşında

Akbaş, son olarak Av Mevsimi, Öyle Bir Geçer Zaman Ki ve Baba Candır dizilerinde canlandırdığı karakterler ile büyük kitlelerce tanındı.

dila-akbas-sevgilisi-kim

Sevilen oyuncu, yönetmen Çağrı Bayrak ile evlenerek kendine yeni bir hayat kurdu.

dila-akbaş-bayrakın-baba-candır-aslı-burcu-nedir

Şimdilerde annelik heyecanı yaşayan Akbaş, oyunculuktan uzakta bambaşka bir meslek yapıyor. Akbaş, hamile yogası eğitmenliği ile uğraşıyor.

dila-akbaş-bayrak-baba-candır-aslı-vikipedi

İşte Öyle Bir Geçer Zaman Ki'nin Ayten'i Dila Akbaş'ın son hali...

55ea0c23f018fbb8f867060a

cvghjkfvghjghj

dcfgthydfghuj

sdertdfrtgfgt

sdfrtgydfgth

sdfrgtdfgtfghfg

xsdfrgtdfgtyfg

86cce5f2_1__400x400


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön