MAGAZİN

Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün nikahından ilk kareler

Kızlarına kucaklarına almak için gün sayan Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, geçtiğimiz cumartesi akşamı Marmaris Bozburun'da yapılan sade bir tören ile evlenmişti. Çiftin nikah törenine ait fotoğraflar sosyal medyada paylaşıldı.

Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk'ün nikahından ilk kareler

Yaklaşık yedi yıldır birlikte olan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk sade bir nikah töreniyle Marmaris Bozburun'da hayatlarını birleştirdi. Bebek heyecanı yaşayan ünlü çiftin nikahına aileleri ve yakın dostları katıldı.

Nikah töreninde ilk fotoğraf ise, Özpirinçci'nin yakın dostu Tanem Sivar'dan geldi. Ünlü sunucu paylaştığı bu fotoğrafa, "Seni, canım Burak ile kurduğunuz bu güzel aileyi ve hepimizi çok ama çok seviyorum" notunu düştü.

lm

Tanem Sivar'ın paylaşımın ardından ünlü çiftin hayatlarını birleştirdikleri güne ait diğer kareler de sosyal medyada paylaşıldı.

Ekran Alıntısı

"KİMSE BEN HAMİLEYKEN EĞLENCE BEKLEMESİN"

Hamileliğinde 6’ncı ayı geride bırakan ve kızını kucağına almak için gün sayan Özge Özpirinçci, "Hamileyken düğün yapmam. Elbette doğum öncesi sade bir nikah olur ama kimse benden hamileyken eğlence beklemesin. Herkes düğünde eğlenirken benim oturmam mümkün değil" demişti.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
"Yaklaşık yedi yıldır birlikte olan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk sade bir nikah töreniyle Marmaris Bozburun'da hayatlarını birleştirdi. Bebek heyecanı yaşayan ünlü çiftin nikahına aileleri ve yakın dostları katıldı." Mükemmel bir örnek sanatçı bu olmalı tabi ya 7 yıl yaşa hamile ol sonra evlen sonra ben halka maloldum ben sanatçıyım falan yazıklar olsun sizin sanatçılığınıza örneğinize ayıp ya ayıp sonra yok gençlik böule şöyle elinden 7/24 telefon başında ne olacakki
@dana79 onların imkanı sizde olsa daha beterlerini yapardınız herkes kendine baksın bence ne pislikler çıkar
Eskiden insanlarda bir utanma duygusu vardı.Artık kalmamış.Evlenmeden önce ilişkiye girdiklerini saklamaya bile gerek duymuyorlar.Bunlar topluma örnek olması gereken kişiler.Bunlara bakıp aynısını uygulayan kızlarımızı maalesef otel odalarında psikopatlar tarafından öldürülmüş şekilde buluyoruz.
uyanık kadın hamile kalmasaydı bu adam da kaçacaktı engin altan düzyatan gibi.
Geri Dön