SPOR

Partiye eşiyle giden Ander Herrera: Neymar herkesi gruba ayırdı

PSG'nin İspanyol futbolcusundan çok konuşulacak sözler... Katıldığı TV programında takım arkadaşı süper yıldız Neymar hakkında konuşan Ander Herrera, Brezilyalı futbolcunun partisinde yaşadıklarını dile getirdi. Geceye eşiyle katılan yıldız isim, herkesin bekarlar ve evliler olarak gruba ayrıldığını belirtti. Şubat ayında bir gece kulübünde yapılan partide Neymar 28. yaş gününü kutlamıştı. Herrera ise, partide çekilen fotoğrafları resmi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.

Partiye eşiyle giden Ander Herrera: Neymar herkesi gruba ayırdı

Paris Saint-Germain'in süper yıldızı Neymar'ın verdiği doğum günü partisinin detaylarını, takım arkadaşı Ander Herrera açıkladı. Deneyimli orta saha oyuncusu, eşiyle birlikte gittiği partide neler yaşadıklarını televizyon programında anlattı.

Herrera, programın sunucusunun "Neymar’ın doğum günü partilerinde neler oluyor?" sorusuna, "Neler olmuyordu ki?" şeklinde cevap verdi.

Neymar'ın konukları iki gruba ayırdığını belirten futbolcu, "Partide eşleriyle gelenler ve bekarlar vardı. Eşleriyle birlikte olan konuklar üst katta bulunurken, bekarlar iyi vakit geçirebilmek için alt katta bulunuyordu" dedi.

4535

HERRERA'NIN AÇIKLAMALARI ŞU ŞEKİLDE:

"İşin doğrusu, Neymar bu tarz partiler yaptığında güzel vakit geçirmeyi amaçlıyor. Ben de bu durum sebebiyle onu tebrik etmiştim. Oraya gittiğimizde eşim alt kata inmeme, hatta tuvalete bile gitmeme izin vermiyordu."

Herrera herkesin beyaz kıyafetler giydiği partiye katılan PSG oyuncularından biriydi. Şubat ayında bir gece kulübünde yapılan partide Neymar 28. yaş gününü kutlamıştı. Herrera ise, partide çekilen fotoğrafları resmi sosyal medya hesabından paylaşmıştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
neymarin solunda oturan Kerimcan Durmaz değil mi
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler