SPOR

Polat'ın tedbir talebi reddedildi!

Galatasaray'da gerçekleştirilen mali genel kurulunda idari olarak ibra edilmeyen Adnan Polat mahkemeye başvurmuştu ancak...

Polat'ın tedbir talebi reddedildi!

G.Saray Başkanı Adnan Polat ve 10 yöneticinin, mali genel kurulda idari açıdan ibra edilmemeleri üzerine açtıkları davada mahkeme, kararın yürütmesinin durdurulması yönünde ihtiyati tedbir kararı verilmesi talebini reddetti.

[**MYNETSPOR'U FACEBOOK'TAN TAKİP EDİN

**](http://www.facebook.com/spormynet)

[**NBA'DEN SON GÖRÜNTÜLER İÇİN TIKLAYIN

**](http://spor.mynet.com/sportv/basketbol/nba/2-1)

Bu arada Polat, Divan Kurulu üyesinin şikayeti üzerine başlatılan soruşturmada dün "müşteki" sıfatıyla savcılığa ifade verdi. Polat'ın Mali ve İdari Genel Kurul ile ilgili savcılığa "İdari ibra ile yapılan oylamanın sağlıklı yapılmadığı" yönünde ifade verdiği öğrenildi..

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
yüzsüz herif halâ koltuk derdinde yazık tamam takıma büyük katkılar sağlamış yada mali açıdan belki bizlerin göremediği yada anlayamadığı başarılar kazandırmış olabilirsin ama artık yeter istenmiyorsun ceketini al ve git yoksa bu sezon olmazsa seneye kesin küme düşeceğiz sayende.
NEYİN PEŞİNDESİN ADNAN BABA.. OLMUYOR İŞTE SENİNLE OLMUYOR BIRAK GİT YETER ARTIK ÜZME BİZİ DAHA FAZLA :((
adnan polat ın bu kulübe yapyığı katkıyı hiç kimse yapmamıştır. yeni gelenlerinde yapacaklarını zannetmiyorum. şuanda yine en iyisi adnan polat la devam etmek. başkan adaylarının hangisinin başkanlık tecrübesi var yapmayın arkadaşlar. futbolda başarısızlığı adnan polata yükleyemezsiniz.
takım küme düşüyo arkadaş uyuyomusun yoksa fenerlimisin!!!
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler