MAGAZİN

Rasim Öztekin'ın kızı Pelin Öztekin hastane önünde gözyaşlarını tutamadı

Kalp krizi geçiren usta oyuncu Rasim Öztekin hastaneye kaldırıldı. Hastane önünde görüntülenen Öztekin'in kızı Pelin Öztekin bir banka oturup ağladı.

Tiyatro ve sinemanın usta oyuncusu Rasim Öztekin, dün öğle saatlerinde fenalaştı. Kalp kriz sonucu kalbi duran 62 yaşındaki sanatçı, Yapılan müdahale sonrasında hayata döndürüldü ve sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Babasını hastanede bekleyen Pelin Öztekin olayın şokunu atlatamadı. Konu ile ilgili konuşmak istemeyen Öztekin’in üzgün tavırları dikkatlerden kaçmadı.

Oyuncu Pelin Öztekin, babası hakkında sosyal medyada şu açıklamayı yaptı:

Ekran Alıntısı

"İlk aşkım, Rasoş’um, Babiş’im; dün kalbiyle ciddi bir anlaşmazlık yaşadı. Anjiyo yapıldı, tıkalı kalp damarına müdahale edilerek açıldı. Şimdi yoğun bakımda tedavi görüyor. Dünden beri arayıp soran, mesaj atan, geri döndüğüm, dönemediğim herkese, tüm sevenlerine kalpten teşekkür ederim. Kan ihtiyacımız çok şükür sayenizde kalmamıştır. Şimdi en çok dualarınıza ihtiyacı var.”

BİROL GÜVEN'DAN AÇIKLAMA

Öztekin'i ziyaret eden yapımcı Birol Güven yaptığı açıklamada, "Değerli sanatçımız Rasim Öztekin bugün öğle saatlerinde evinde kalbiyle ilgili bir sıkıntı yaşadı. Hemen Beykoz Devlet Hastanesi Acil bölümüne kaldırıldı. Orada yapılan ilk müdahaleden sonra Siyami Ersek Hastanesi'ne getirildi. Şu an durumu iyi ama bir süre burada kontrol altında tutulacak. İnşallah kısa zamanda eskisinden daha sağlıklı olarak aramızda olacak." ifadelerine yer verdi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
Değerli bir oyuncu. Allah sevdiklerine bağışlasın.
aman saglığı iyi olsun allah şifa versin
Çok geçmiş olsun, inşallah sıhatı iyileşir ailesine,sevenlerine,diziler çalışmalarına sağselim döner, icaat çıkartmayım allahın izniyle onu yeni dizilerde başrolleriyle görecez! Çok geçmiş olsun!
Geri Dön