MAGAZİN

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

REYTİNG SONUÇLARI 4 ARALIK 2023: Ne Gemiler Yaktım, Selahaddin Eyyubi, Ömer, Safir reyting sonuçları birincisi

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından merak konusu oldu. 4 Aralık 2023 Pazartesi gününe ilişkin verilerin açıklanmasıyla birlikte en çok izlenen yapım, dizi ve film belli oldu. Peki, Ne Gemiler Yaktım, Selahaddin Eyyubi, Ömer, Safir gibi yapımların yayınlandığı 4 Aralık reyting sonuçları birincisi hangisi oldu? İşte 4 Aralık 2023 Pazartesi gününün reyting sonuçları...

Reyting sonuçları ve en çok izlenen yapımlar seyirciler tarafından merak edilip gün gün takip ediliyor. 4 Aralık Pazartesi günü televizyon ekranlarında Ne Gemiler Yaktım, Selahaddin Eyyubi, Ömer, Safir, MasterChef All Star ve Bursa Bülbülü gibi yapımlar yayınlandı. Reyting sonuçları internette araştırılıyor. İşte 4 Aralık reyting sonuçları..

REYTİNG SONUÇLARI (4 ARALIK 2023)

4 Aralık Pazartesi gününün reyting sonuçları açıklandı.

Total’de 1. sırada atv’de yayınlanan “Esra Erol'da”, 2. sırada TRT 1’de ekranlara gelen “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi”, 3. sırada ise Star TV’de izleyici ile buluşan “Ömer” yer aldı.

AB’de 1. sırada “MasterChef Türkiye All Star”, 2. sırada “Ömer”, 3. sırada ise “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” bulunuyor.

NE GEMİLER YAKTIM DİZİSİ İLK BOLÜMÜYLE TOTAL'DE 14. SIRADA

Show TV’nin yeni dizisi Ne Gemiler Yaktım ilk bölümüyle Total’de 14. sırada, AB’de 14. sırada, ABC’de 12. sırada yer aldı.

reyting sonucu

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

27 Kasım Salı günü reyting sonuçlarına göre;

Total'de 1. sırada TRT1’de izleyiciyle buluşan “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi”, 2. sırada Star TV’de yayınlanan “Ömer”, 3. sırada Atv’de ekrana gelen “Esra Erol’da” yer aldı.

AB'de ise 1. sırada “Ömer”, 2. sırada TV8’de yayınlanan “Masterchef Türkiye All Star”, 3. sırada “Kudüs Fatihi Selahaddin Eyyubi” yer aldı.


Youtube


En Çok Aranan Haberler