MAGAZİN

Reyting sonuçları açıklandı mı? Ömer, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı 30 Ocak reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları dün akşam (30 Ocak 2023 Pazartesi) Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma, Sipahi, Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu ve Survivor 2023 gibi yapımların ekrana gelmesinin ardından merak konusu oldu. Birçok kişi internette konuya dair araştırma yapıyor. Peki, Reyting sonuçları açıklandı mı? İşte Bir Küçük Gün Işığı, Yasak Elma, Sipahi, Ömer, Alparslan Büyük Selçuklu gibi dizilerin yayınlandığı 30 Ocak 2023 Pazar gününün reyting sonuçları ile ilgili detaylar...

Reyting sonuçları açıklandı mı? Ömer, Yasak Elma, Bir Küçük Gün Işığı 30 Ocak reyting sonuçları birincisi...

Reyting sonuçları izleyiciler tarafından internette arştırılıyor. 30 Ocak Pazartesi gününe ilişkin listenin yayımlanmasıyla beraber en çok izlenen yapım, dizi ve film netleşmiş olacak. Peki, 30 Ocak Reyting sonuçlarına göre en çok izlenen yapımlar hangileri? İşte 30 Ocak Pazartesi günü reyting sonuçlarına ilişkin detaylar...

REYTİNG SONUÇLARI 30 AÇIKLANDI MI?

30 Ocak Pazartesi gününün reyting sonuçları henüz açıklanmadı. Reyting sonuçları açıklandığında haberimiz güncellenecektir.

reyting  2

GEÇEN HAFTANIN REYTİNG SONUÇLARI

23 Ocak Pazartesi günü reyting sonuçlarına göre;

Total'de birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, ikinci sırada Esra Erol'da, üçüncü sırada Yasak Elma yer aldı.

AB'de ise birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Ömer dizisi yer aldı.

20+ABC1 grubunda ise birinci sırada Alparslan Büyük Selçuklu, ikinci sırada Selçuk Tepeli ile FOX Ana Haber, üçüncü sırada Ömer dizisi yer aldı.

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler