MAGAZİN

Rihanna: Bütün oyları sayın biz bekleriz!

ABD başkanlık seçiminde Donald Trump'ın hile yapıldığı suçlamasıyla Pennsylvania ve bazı kritik eyaletlerde oy sayımının durdurulması talebi üzerine Rihanna, "Oyların hepsini sayın, biz bekleriz!" dedi.

Rihanna: Bütün oyları sayın biz bekleriz!

Joe Biden’ın Donald Trump’ın önünde seyrettiği oy sayım sürecinde, Trump, seçim yarışında en kritik eyaletlerden Pensilvanya'da, oy sayım işlemlerinin durdurulması talebinde bulunarak dava açtı

rihanna-interview-magazine-best-quotes-01

Ünlü şarkıcı Rihanna da bunun üzerine ABD başkanlık seçiminde bütün oyların sayılması çağrısı yaptı.

rihanna,6nhAlpAxbUeXNn7DtG39Mg

Trump, seçime hile karıştırıldığını öne sürerek, "Onlar (Demokratlar),Pennsylvania'da 500 bin oy avantajımızı ortadan kaldırmak için çalışıyor. Michigan ve diğer eyaletlerde de bunu yapmaya çalışıyorlar" mesajını paylaşmıştı.

acun-ilicali-nin-esi-seyma-subasi-rihanna-nin-11160746_2297_m

Barbados kökenli 32 yaşındaki şarkıcı, Trump’ın suçlamalarının ardından 87,6 milyon takipçili Instagram sayfasından “Her oyu sayın, bekleyeceğiz” ifadesini kullandı.
rihanna

Seçim kampanyası sürecinde her fırsatta Biden’ı desteklediğini açıkça söyleyen Rihanna, takipçilerini sık sık oy vermeye çağırdı.

265aea78b16ccdcfd610f6cf36c71606-fenty-rihanna-rihanna-makeup

Oy verme işleminin bitmesinden kısa süre önce Donald Trump’ı karısı Melania ile olan ilişkisi konusunda ti'ye almak için çiftin Air Force One'dan iniş videosunu paylaştı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
Neden taraf olmasın .Onlarda insan . İbo gibi herkese ağam paşam diyen sanatçılar daha mı iyi.
Sanatçı asla taraf olmamalı. Malesef ülkemizde de aynı. Bazı sanatçıların suçlanması, bazılarınında takım tutargibi uğruna ölecek gibi davranması gözden düşmelerine neden olabiliyor.
biden ı destekleyen tüm bu sanatçı tayfası adrenochrome hastası pedofili yada daha sapkın detaylara sahip kişiler çünkü biden da kahrolası bir zombi ... yaşlı pis ve küflü bir iluminati kuklası ...
Geri Dön