SPOR

Rıza Kocaoğlu ve babası Göztepe eski amigosu İsmail Kocaoğlu'na 6222’den ceza geliyor

Göztepe’nin yeni stadyumundaki Beşiktaş ile oynanan açılış maçı öncesinde sahaya giren ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ve babası Göztepe eski amigosu İsmail Kocaoğlu’na 6222 sayılı spor kanundan ceza geleceği ifade edildi.

Rıza Kocaoğlu ve babası Göztepe eski amigosu İsmail Kocaoğlu'na 6222’den ceza geliyor

Göztepe, yeni stadyumu Gürsel Aksel Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezinde'ki ilk maç öncesi
taraftarlar saatler öncesinde stadyumu doldurdu. Maçın başlamasına 15 dakika kala sahaya ünlü oyuncu Rıza Kocaoğlu ve babası Göztepe eski amigosu İsmail Kocaoğlu atladı.

1

6222'DEN CEZA GELİYOR

Sahanın ortasına gelen ikili taraftarlara üçlü çektirdi. Yaklaşık 5 dakikada sahada kalan ikili tribünlere geri döndü. Ancak izinsiz bir şekilde sahaya atladığı belirtilen ikiliye 6222 sayılı Sporda Şiddet ve Düzensizliğin Önlenmesine Dair Kanunu’ndan işlem yapılacağı öğrenildi.

4

3

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
stadı yapan devlet havasını atan bunlar..Ama yine de devlete söverler Ömür boyu men edinsinler kanaatimce
Kim takar! iyi yapmışsın Aliço;Çukulata yok!Çukulata yok! dersin bu Fenerasyona;-) Yalnız;iki yıl önce,ligin son maçı Göztepe:0-GS:1 (B.Gomis)ile galip gelip de, Şampiyon olan Galatasaray'ın başkanı'nın canlı TV demeci sırasında yaptığın Terbiyesizliği ne 35 Milyon unuttu ve ne de bir insan düşünmeden de edemiyor ki;bu yasa,acaba 2 yıl önce taslak halinde miydi de yaptırımsız kaldı!?
vay aliço vay
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler