SPOR

Rodrigues'den Hasan Şaş itirafı! 'Küçükken...'

Galatasaray'ın PAOK'tan yeni transferi Garry Rodrigues, GS TV'ye açıklamalarda bulundu.

Rodrigues'den Hasan Şaş itirafı! 'Küçükken...'

Galatasaray’ın 4,5 yıllık imza attırdığı Garry Rodrigues, ilk röportajını GSTV’ye verdi. Hollanda doğumlu oyuncu, “Galatasaray gibi çok büyük bir kulüpte oynayacağım için çok mutluyum” derken şu ifadeleri kullandı:

"Çok heyecanlıyım. Galatasaray için sahada her şeyimi vereceğim. Galatasaray hakkında çok şey biliyorum. Küçükken en sevdiğim oyunculardan biri Hasan Şaş'tı. Galatasaray'ın Türkiye'nin büyük kulübü olduğunu, çok büyük bir tarihe sahip olduğunu biliyorum..."

[Galatasaray, Garry Rodrigues'i KAP'A bildirdi! İşte maliyeti!](http://spor.mynet.com/galatasaray/105476-galatasaray-garry-rodriguesi-kapa-bildirdi-iste-maliyeti.html)

"YÜREĞİMİ ORTAYA KOYACAĞIM"

"Galatasaray'da olmak benim için bir rüyaydı ama bu şimdi gerçek oluyor. Bu yüzden çok mutluyum. Galatasaray taraftarına şunu söylemek istiyorum; Galatasaray için sahada her zaman yüreğimi ortaya koyacağım; taraftarlar takımın, bizim hep arkamızda olsunlar. Çok onurlu ve mutluyum..."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
Fetösaray a hoşgeldin abisi
@onurich Valla dua edin 17-25 Aralık operasyonuna .. Yoksa işiniz bitmişti? İyi sıyırdınız iyi .. ama siz siz olun bir daha şikeden uzak durun..
Buda Fetocu Hasan Şaştan bahsediyor aman dikkat
@msamilx Hasan Şaş mı Fetöcü? Sen aklını peynir-ekmekle yemişsin.. Hasan Alevi kökenlidir o tertemiz insanların Fetö ile ne ilişkisi olabilir ki? Sen kendi kökenini ve aidiyetini sorgula beyim.. yanlış kapı çalmışsın.. Torinolu Şaban ile karıştırmış olmayasın?
koçum benm göster kendini:)
donk,linnes,cavanda,sigterson,otivaro, vs gibi üç ay sonra gönderileceklerin listesine girer.
İş aş hasan şaş
lens denen kazmadan daha iyi oyuncu kesinlikle
@fahrettin_sonak_1983 en kısa zamanda ya göz doktoruna git yada kıskanclıktan ağlamayın fetösaraylılar
@fahrettin_sonak_1983 Bu kazma 6s maçında oynasaydı daha beter folloş olurdunuz :))
şikeden hala yargılanan ahlaksızlar ses mi yapıyor burda.alışıktırlar atın nezarete)))
FETÖ'cü bu da.
oo buda cemaatcı transferı cıktı :D :D
HASAN ŞAŞ IN KOYDUĞU ACILARI UNUTAMAYAN MAHLUKLAR HEMEN HASAN ŞAŞ A SALDIRMIŞLAR.
En büyük Cim Bom Bom.( Gelsin şimdi beğendim ve beğenmedimler.Yüzde 30 beğendi gelirse her yerde olduğu gibi burada da tescillerim.)
emsi cincon, adami aldin 3,5 milyon euroya diyelim ki 10 milyon euroya sattin %20'si eder 2 milyon euro, onu da verdin paok'a..toplamda 5,5 milyon euro paok kazanmiş olacak..sen 10'a sattin 5,5 paok'a verdiğini çık, sana kalacak 4,5...Ne anladim ben bu işten, paok oturduğu yerde 5,5 milyon euro kazanacak sana 4,5 kalacak!!!
buysa ideolu o zaman bisey beklemeyin millet messi ronaldo yu ornek alir :)
hadi bakalım
Diğer Haberler