SPOR

Roma, Cengiz Ünder için gelen 35 milyon Euro'yu reddetti!

Roma'dan Cengiz Ünder için gelen teklife ret! İtalyan basını, Monaco ve Arsenal’in Cengiz Ünder için Roma’ya 35 milyon euroluk bir teklif yaptığını ancak reddedildiğini yazdı.

Roma, Cengiz Ünder için gelen 35 milyon Euro'yu reddetti!

Arsenal ve Monaco'nun, Roma'da parlayan Cengiz Ünder için 35 milyon euroluk teklif yaptığı ancak reddedildiği yazıldı. Roma’da harika bir ikinci yarı geçiren Cengiz Ünder için İtalya’dan flaş bir transfer iddiası geldi.

İtalyan basını, Monaco ve Arsenal’in Cengiz Ünder için Roma’ya 35 milyon euroluk bir teklif yaptığını ancak kabul edilmediklerini yazdı. Roma’nın milli oyuncumuz için 50 milyon euroluk bir bedel talep ettiği ve bu rakamın altına satmayı düşünmediği kaydedildi.

Bu sezon Roma’da 32 maça çıkan Cengiz Ünder, 8 gol ve 2 asistlik bir performans sergiledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
umarız arda gibi cahil bir adam olmazsın sadece futbolunda konuşulurken çocuk sevıyorum seni
Aman dur ağzından yel alsın benzettiğin insana bak :)
Taraflı Tarafsız herkesin sevdiği çocuk efendiliğini bozma karakterinden ödün verme yolun 've bahtın açık olsun Seviyoruz Seni @CENGiZ HAN bozmazsan kendini eğer Dünya Konuşacak bu çocuğu
terbiye ahlak saygı hoşgörü hepsi var adamda
Arda naptı la. Arda Arda Atletico madridde oynadı yıllarca barcelonaya gitti az oynadı çok oynadı herneyse..milli tkmda da iyiyken hizmeti oldu.para imPARAtoru sinyorun DPLMUŞUNA BİNEN HETKES ARDA ŞÖYLE ARDA BÖYLE YEDİNİZ LAN ADAMI.SANKİ KAMYON DOLUSUYLAN VARDA BİZDE O OLMAZ BAŞKASI OLUR HESABI.
Euro kaç para oldu haberiniz var mı sizin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler