SPOR

Ronaldinho futbolu bırakma kararı aldığını açıkladı

Dünya futbolunun gelmiş geçmiş en yetenekli futbolcularından biri olarak kabul edilen Ronaldinho'dan sevenlerini üzecek karar. Brezilyalı Ronaldinho, futbol hayatına önümüzdeki yıl nokta koymayı düşündüğünü açıkladı.

Ronaldinho futbolu bırakma kararı aldığını açıkladı

37 yaşındaki futbolcu, Fluminense’den ayrıldıktan sonra iki yıldır herhangi bir takımın formasını giymedi. Kariyerinde Barcelona, Milan ve PSG gibi takimlarin formasını giyen Brezilyalı yıldız, 2018'de futbolu bırakmayı düşündüğünü belirtti.

Ronaldinho, yeşil sahalara veda ettikten sonra müzikle profesyonel olarak ilgilenmek ve açtiği futbol okullarına konsantre olmak istediğini söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Ronaldinhonun hayranımı kaldıki ! zaten mazide kaldı bu adam.
benim için messiden de ronaldodan da neymardan da üstün bir futbolcusun. 2002 dünya kupasında Seaman a attığın gol hala gözümün önünde.
4 5 sene var kariyerinde gerisi bos
gelmiş geçmiş en iyi futbolcudur gerçek anlamda FUTBOLCU. kimse bu adam gibi oynayamaz artık
sevemez kimse seni bizim sevdiğimiz kadar reis elveda R10
Ne Ronaldo, ne de Messi. Olamaz Ronaldinho gibisi...
ronaldinho gerçekten bana futbolu sevdiren kişidir gerçek bir futbol yıldızıdır benim dönlümdr taht kuran gek yıldoz futbolcudur yaşım şuan 33 ama 70 gelsede bunu hep futbolda hayran olacağım kişidir ronaldinhooo
ZALAK BU YAŞTA FUTBOL BIRAKILIRMI? GEL 7BAHÇEYE VAN PERSİLLE TAKIL İSTANBUL GECELERİNDE KERİZ PARASIYLA BE YA...
türkiye ye gel son bir vurdum yap. asgari ücretten vergi alırlar. futbolculardan çok az vergi alıyorlar. zengin parasına para katar fakir herzaman fakir.
ronaldinho demek futbol demek ! maradona neyse ronaldinho odur !
güle güle dünyanın gelmiş geçmiş ve daha da iyisi hiçbir zaman gelmeyecek olan en büyük futbolcusu. izlettiğin her keyifli saniye için sana binlerce teşekkürler.
Diğer Haberler