SPOR

CANLI

Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti

Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen 53 milyon TL'lik reklam teklifini reddetti

Juventus'un dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan'dan gelen en son turizm girişimlerinin yüzü olmak için yıllık 5,3 milyon sterlin yaklaşık 53 milyon TL değerindeki reklam teklifini elinin tersiyle itti.

Juventus'un dünyaca ünlü yıldızı Cristiano Ronaldo, Suudi Arabistan'dan aldığı reklam teklifini reddetti.

The Telegraph'ta yer alan habere göre, geçtiğimiz günlerde attığı gol ile gol sayısını 760'a çıkaran ve futbol tarihinin en golcü futbolcusu konumuna gelen Ronaldo'nun Suudi Arabistan'dan gelen en son turizm girişimlerinin yüzü olmak için yıllık 5,3 milyon sterlin yaklaşık 53 milyon TL değerindeki reklam teklifini kabul etmedi.

MESSİ'YE DE TEKLİFTE BULUNULDU

Haberde Ronaldo'nun en büyük rakibi Barcelonalı Lionel Messi'ye de reklam teklifinde bulunulduğu belirtildi. Ancak Messi'ye yapılan teklifin ne kadar olduğundan bahsedilmedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
Rabbim seni islamiyetle şereflendirsin
İslam'a geçerse zalim olur insanların hakkını yiyen en çok kişiler müslümanlardir
bence böyle daha iyi
ğın@e500org İslamiyeti bilmediğin yazdığın cümleden belli oluyor islamiyet şahıs değildir Allahın bize verdiği en güzel dindir ve bunda kötülük yapmak yalan söylemek hırsızlık yapmak çalmak faiz bunlar hepsi yasak bunu yapanlar zaten en kötü şekilde ALLAH tarafından cezalandırılıcaklardır.. Bunu kabul etiyenler sen gibiler eğer dogru yola gelmezseniz sizde cezalandırılıcaksınız....
adam adam .
7 feğil 70 sülalesine yetecek parası var reddetmesi bize tuhaf gelebilirz patanız olmadığı için ama ona gayet normeldir
Takım
O
Av
P
Geri Dön