MAGAZİN

Sadakatsiz 20. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Asya ve Sinan yakınlaşması Volkan'ı çıldırtıyor

Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz'in merakla beklenen 20. yeni bölümünden ilk fragman yayınlandı. Sadakatsiz'e yeni katılan Cemal Hünal'ın canlandırdığı Sinan karakteriyle Asya arasındaki yakınlık herkesin dikkatini çekmeye başlıyor. Volkan'ın kulağına giden söylentiler onu daha da kızdırıyor. Yine kontrolünü kaybeden Volkan, Asya'yı Sinan ile görüşmemesi için tehdit ediyor. Ancak Asya ise Volkan'a gereken yanıtı veriyor. İşte Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı.

Cansu Dere, Caner Cindoruk, Melis Sezen, Yeliz Kuvancı, Özge Özder, Gözde Seda Altuner, Burak Sergen, Cemal Hünal, Taro Emir Tekin ve Alp Akar'ın başrollerde oynadığı Kanal D'nin sevilen dizisi Sadakatsiz 3 Mart Çarşamba akşamı 20. yeni bölümüyle ekranda olacak.

Sadakatsiz yeni bölümde Derin, Volkan'ı süründürmeye kararlıdır. Volkan'ın Haluk'un emriyle eve girmesi yasaklanmıştır.

602a4c754453953a2c7a890c

Sinan ise sürpriz yapıp Asya'nın yanına kafeye gider. Sinan'ın geldiği sırada Derin ve Gönül başta olmak üzere herkes oradadır. Dedikodu kazanı kaynamaya başlar.

Sadakatsiz yeni bölümüyle Çarşamba 20.00'da Kanal D'de.

SADAKATSİZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Asya'nın üniversiteden arkadaşı olan Sinan yıllar sonra Asya'nın karşısına çıktı.

cemal1

Asya'nın zor zamanlar geçirdiğini öğrenen Sinan hemen duruma el koydu ve onunla bir kaçamak planladı.
60337035ebc83018504b18f1
Başta bu fikre sıcak bakmayan Asya, Volkan'ın onu kıskandığını anlayınca kabul etti.

cemalasya1
Sinan ve Asya soluğu İstanbul'da aldı. İkili burada çok eğlenceli vakit geçirdi. Ancak Volkan Asya'nın izini sürmeye devam etti.

cemalasya2

VOLKAN VE SİNAN'IN ASYA KAVGASI!

Asya'nın küçük bir tatil için İstanbul'a gittiğini öğrenen Volkan çılgına döndü. Tekirdağ'dan uzaklaşıp Sinan'la İstanbul'a gelen Asya ise uzun bir aradan sonra nefes aldı. Asya'nın kaldığı oteli Ali'den öğrenen Volkan ise daha fazla duramadı ve İstanbul'un yolunu tuttu.
60337035ebc83018504b18f4

Otele gelen Volkan, Sinan ve Asya'yı gördü. Öfkesini saklayamayan Volkan Asya'ya hakaret etmeye başladı.

cemalvlkan4434

Bu durum karşısında kayıtsız kalamayan Sinan ise gereğini yaptı. Volkan ve Sinan arasında bir anda ipler gerildi. Yumruk yumruğa kavga eden Volkan ve Sinan karakolluk oldu.

cemalvolkan11

DERİN VOLKAN'I TERK ETTİ

Volkan'ın izini süren Derin artık yolun sonuna geldi. Volkan'ın sürekli Asya'nın yanında olması, Asya'nın Derin'e anlattıkları onu büyük bir şüpheye sürükledi. Volkan'la tam arayı düzelttiğini düşünürken Asya'nın İstanbul'a gitmesi ve peşinden Volkan'ın da gittiğini öğrenen Derin büyük bir yıkım yaşadı. Daha fazla dayanamayan Derin bir karar aldı. Volkan'a bir not yazıp evi terk eden Derin en vurucu hamlesini yaptı. Gece yarısı eve gelen Volkan ise Derin'in "Artık bitti. Asya'ya dönebilirsin" notuyla karşılaştı.

volkan2

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler