SPOR

Bize Ulaşın BİZE ULAŞIN

Salih Dursun için iki tarihi karar

Trabzonspor Kulübü, Salih Dursun'un hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösterdiği anın fotoğrafını tişört yapma kararı aldı. Yomra İlçesi Belediye Başkanı İbrahim Sağıroğlu da Salih Dursun'un adını bir sokağa vereceklerini açıkladı.

Salih Dursun için iki tarihi karar

Galatasaray maçında hakem Deniz Ateş Bitnel'e kırmızı kart gösteren Trabzonsporlu Salih Dursun, Trabzon'da şimdiden fenomen oldu.

Artık bu haberi dinlemek de mümkün. Şimdi uygulamayı indir!

Bordo mavili kulüp, karşılaşmanın hemen ardından resmi sitenin açılış sayfasına Salih'in hakeme kırmızı kart gösterdiği fotoğraf karesini koyup, 'Türk futbolunun KARA gecesi' diye yazdı.

Trabzonspor Kulübü ayrıca, tarihe geçen bu anı tişört yaparak TS Club mağazalarında satışa sunma kararı aldı.

Konu ile ilgili açıklama yapan TS Club'dan sorumlu yönetim kurulu üyesi Emre Aksoy, "Oyuncumuz, gururumuz Salih Dursun'un hakeme kırmızı kart gösterdiği anın tişörtü bu hafta TS Club'larda satışa sunulacaktır" dedi.

Trabzon'un Yomra ilçesinin belediye başkanı İbrahim Sağıroğlu da, Salih Dursun'un ismini bir sokağa verme kararı aldıklarını açıkladı. Başkan Sağıroğlu, "Galatasaray maçında haksızlığa karşı dik duruş sergileyen Salih Dursun'un ismini ilçemizde bir sokağa verme kararı aldık. En yakında zamanda belediye meclisimizde konuyu gündeme alacağız" dedi.

'HEYKELİ YAPILACAK' İDDİASI

Bu arada '61saat.com'un haberine göre, Trabzon'un Maçka ilçesinde Salih Dursun'un hakeme kırmızı kart gösterdiği anın heykeli yapılacak. Maçka'da yeni yapılan parkın girişinde daha önce planlanan Trabzonspor heykelininin, futbolcu Salih Dursun'un hakem Deniz Ateş Bitnel'e göstermiş olduğu kırmızı kartı andıran bir şekilde yapılmasına karar verildiği kaydedildi.

Takım
O
Av
P

En Çok Aranan Haberler