SPOR

Şampiyon da bunu yaparsa! Ünlü jokey Halis Karataş at döverken yakalandı!

Jokey Halis Karataş, şiddet uyguladığı atından ve onun ilgililerinden özür dilediği bir mesaj yayınladı. Karataş, "Starta girerken huysuzluk yaparak diz kapağımı neredeyse kırılacak duruma getirmesi sonrasında can havliyle verdiğim tepki kabul edilebilir değil" dedi.

Şampiyon da bunu yaparsa! Ünlü jokey Halis Karataş at döverken yakalandı!

Jokey Halis Karataş, Arts Man isimli atına şiddet uyguladığı görüntülerin kamuoyunda tepki çekmesi sonrası kişisel Twitter hesabında özür mesajı yayınladı.

"İstanbul’da bugün bindiğim ve son dönemde birlikte güzel birinciliklere imza attığım Arts Man ile aramda yaşananlar tüm yarışseverleri ve hayvanseveleri olduğu gibi beni de çok üzdü" diyen Karataş, şöyle devam etti:

"Starta girerken huysuzluk yaparak diz kapağımı neredeyse kırılacak duruma getirmesi sonrasında can havliyle verdiğim tepki kabul edilebilir değil. Bu nedenle başta Arts Man ve ilgililerinden, sonra da tüm yarışsever ve hayvanseverlerden özür diliyor, bir daha böyle bir şey yaşanmayacağına söz veriyorum."

ff

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
At kabul ettimi acaba özürünü Yarın sabah ilk iş bir demet saman yanında bir şişe arpasuyu alıp Veliefendi ye direk gönlünü al gerekirse o sana binsin sen koş
@adem_durak_1930 ahahahahaha
iyi zirvalamissin
bu zamana kadar dövdüğün tüm atlardan özür dile hem hayvanın sırtından para kazan sonrada döv!!..
yakışmadı sende üzülmüşsün ama yapılmamalıydı
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler