Seda Akgül'den itiraf: Bir iş adamı 150 bin TL teklif etti

Sunucu Seda Akgül, katıldığı canlı yayında 2-3 sene önce Ankaralı bir iş adamından akşam yemeği yiyerek birlikte görüntülenmek için 100-150 bin TL teklif aldığını anlattı.

Ünlü sunucu Seda Akgül, Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. Sayfa programına konuk oldu. Akgül, Kısmetse Olur programına sunarken kendisine bir iş adamından gelen ilginç teklifi anlattı.

Sivri açıklamalarıyla gündeme gelen Seda Akgül, Kısmetse Olur programı sunarken başına gelen ilginç olayı şöyle anlattı:

"Sevgili kiralayan var bana böyle teklif gelmişti. Bir iş adamı, çok ünlü bir restoranda yemek yiyip, çıkıştı da benimle görüntülenmek istedi. Bunun karşılığında da 100-150 bin TL teklif etti. Ben hırlı mı hırsız mı nereden bileyim? Benim adım o adamla çıkacak, geçimini neyle sağlıyor?

Nasıl böyle bir şeyi kabul edebilirsin ki? Bu adamla bir süre sevgili gibi yapacaksın ve ertesi gün başka bir adamla görüntülenmeyeceksin. Ben kişiyle hiç tanışmadım, kabul etmediğim için sadece ön adını söylediler adını ve soyadını bilmiyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 23 yorum
ben 1. tl bile vermem
kendini ön planamı çıkarmak istiyor kanıtlasın ispat etsin kim teklif etti hadi buyur...
100 bin versen ne güzeller gelir
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Diğer Haberler