SPOR

Serdal Adalı'dan başkan adaylığı açıklaması!

Beşiktaş İkinci Başkanı Serdal Adalı, "Beşiktaş'ta adaylık açıklamak öyle kolay bir konu değil. Eğer faydalı olacaksam, bir yararım olacaksa aday olmak istiyorum. Laf olsun diye 'adayım' deyip de bir seçime girmeyi doğru bulmuyorum" dedi.

Serdal Adalı'dan başkan adaylığı açıklaması!

Aytemiz Alanyaspor maçında sakatlık yaşayan oyuncuları hastanede ziyaret eden Serdal Adalı, hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Adaylık için önlerinde bir süre olduğunu vurgulayan Adalı, "Önümüzde perşembe gününe kadar bir süre var. Sorunlar üzerine çalışıyoruz. 2'nci başkan olduğum için de sorunları iyi biliyorum. Sonradan 'vallahi bundan haberim yoktu' deme şansımız yok. Başarılı olabileceğimize inanıyorsak, perşembe günü adaylığımızı açıklarız" ifadelerini kullandı.

"DORUKHAN BEKLENENDEN DAHA KISA SÜREDE DÖNECEK"
Dorukhan'ın beklenenden daha kısa sürede sahalara döneceğini söyleyen Serdal Adalı, "Daha erken döneceğini kendisine de söyledim. İnşallah kendisini 5-6 ay değil de 3 ay içerisinde aramızda göreceğiz. Bir maç kazandık o da burnumuzdan geldi. Futbolun içinde var bu durumlar. İnşallah en kısa sürede aramıza döner" şeklinde konuştu.

N'Koudou ve Oğuzhan'ın sakatlıklarıyla ilgili de konuşan Adalı, "Sezon içerisinde bazen hiç sakatlık olmuyor bazen de yoğun bir sakatlık düzeni oluyor. Çok söylenecek bir şey yok. Nihayetinde sahada olan hadiseler. Antrenmanda olan sakatlıklar değil. Üçü de çok genç arkadaşlar, en kısa sürede aramıza dönecekler" açıklamasında bulundu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 5 yorum
Çok özür dilerim ama Sayın Adalı;Beşiktaş'ın sempatizanı ve yıllardır gölgesinde başarı beklediği kripto Ermeni Camianın çıkardığı (adı Tam bir Osmanlı Ermenisi) bir başkan adayı veya onların destekçisi,Türk menşeiili kendinizi görüyorsanız devam ediniz ve adaylığınızı açıklayın!... lakin eğer gerçekten ülkenin 3.büyük kulübü olarak,sizden önceki iki büyüğü kabullenip;Camia,görüşleri ve kuruluş felsefeleri "Türk Faşistleri"olarak değerlendirmeyecekseniz Adaylığınızı lütfen ama lütfen açıklamayıp,kim hakediyorsa ona devredin ve destekleyin(!) Çünkü neyin ne olduğunu herkes çok iyi biliyor!...
@onemli_degil_1966 türkiyenin 1 inci büyük kulubü diyecektin heralde çok dehşet bir zırvalama içine girmişssin ayrıca
istemem yan cebıme hesabı...
Girme kardeşim. Bıktık sizden bir rahat bırakın.Sömüre sömüre bitiremediniz. Geldiğin günden beri ne icraatını gördük. Yeni yüzler yeni isimler gençler istiyoruz. ADAM gibi ADAMLAR yönetsin BEŞİKTAŞ'ı. Başkanını al Git ve bir daha dönme BEŞİKTAŞ kimsenin ekmek teknesi değildir.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler