SPOR

Serdar Aziz: Hakem berabere bitsin diye çok uğraştı

Fenerbahçe'de Serdar Aziz, 3-2 kazandıkları Göztepe maçı sonrasında konuştu.

Serdar Aziz: Hakem berabere bitsin diye çok uğraştı

Fenerbahçeli futbolcu Serdar Aziz, Göztepe maçının hakemi Atilla Karaoğlan'a çok sert tepki gösterdi.

Hakemin maçı berabere bitirmek için her şeyi yaptığını dile getiren Serdar Aziz, "Önemli bir deplasmanda kazandığımız için çok mutluyuz. Kazandık ama maçın önüne hakemin performansı geçti. Hakem maçın berabere bitmesi için elinden geleni yaptı. Benim pozisyonumda penaltıyla uzaktan yakından alakası yoktu. Rakip kendini yere atıyor, kalçama değiyor ve hakem penaltı veriyor. VAR'a bile gitmiyor hakem. Ben maçlardan sonra hakemi suçlamam, hata yaptıysam hata yaptım derim ama şu pozisyonda VAR'a bile gidilmedi." dedi.

Fenerbahçe'nin galibiyetini değerlendiren Serdar Aziz, "Bir süredir kadroya giremiyordum, bugün bir şans doğdu ve hocam bana formayı verdi. Elimden geleni yaptığımı düşünüyorum. Bundan sonra da yolumuza kazanarak devam etmek istiyoruz" şeklinde konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 16 yorum
Boş yapma serdar adamların yüzde yüz 2 penaltıdını vermedi boş konuşma aloo serdar tatlı şikebahçe olarak tşk ederiz de aç telefon
Maç 3-1 iken Göztepe canını teslim etmiş sonucu kabul etmiş iken hakem ağabey sağolsun Göztepe yi karşılaşmaya ortak etti.
VARA GİTSE BELKİ FİKRİ DEGİŞİR FB DÜŞMALARI YAZIK DİJİTÜRK KRİTİK FB POZİSYONLARIN GÖSTERMİYOR GÖZTEPENİNKİLERİNİ MERCEK ALTINA ALIYOR HER AÇIDAN ARIYOR BULAMADI YAZIKLAR OLSUN
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler