Serdar Ortaç ilk kez açıkladı! Eski eşi Chloe Loughnan'a para mı teklif etti?

Popçu Serdar Ortaç, önceki gün Bebek’te bisiklet sürerken görüntülendi. Ortaç, eski eşi Chloe Loughnan'a yanında kalması için 500 bin TL teklif ettiği yönündeki iddiaya yanıt verdi

Serdar Ortaç ilk kez açıkladı! Eski eşi Chloe Loughnan'a para mı teklif etti?

Ortaç, eski sevgilisi Seçil Gür’le barışmasını hatırlatan muhabirlere, “Yeni biri değil kendisi. İnsan sevdiklerinin yanında olmasını ister” diyerek cevap verdi.

chloe-loughn-101507SF

Bir televizyon programında eski eşi Chloe Loughnan’ı özlediğini belirten Serdar Ortaç, konu ile ilgili sorular karşısında, “Bana o an sorulan soru üzerine demiştim. İsterdim yanımda" dedi.

chloe-loughn-100748OZ

YANINDA KALMASI İÇİN 500 BİN TL Mİ TEKLİF ETTİ?

İrlandalı eski eşi Chloe Loughnan’a yanında kalması için 500 bin TL teklif ettiği iddiaları hatırlatılan Serdar Ortaç, “Öyle bir şey yok tabii ki. Çok ayıp bir teklif. Öyle bir isteğim olmadı” diyerek iddiaları yalanladı. (SnobMagazin)

serdar-ortac-tan-bosanan-chloe-loughnan-dan-12347802_6181_m

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
eeee ne oldu şimdi serdar? paran bitti eşin gitti yalnızsın ve o kadar çok istemene rağmen baba olamadın. eşinin fiziğinin harika olması muhteşem bir vücuda sahip olması diğer erkeklerin seni kıskanması ne işe yaradı? aile olmak bir evlat sahibi olmak o kadar güzel duygular ki umarım bir gün rabbim sana da nasip eder
@haymeh_2020 NASIL BİR KISKANC MİLLET OLDUK BİZ YA,sev cocugunu yaşa git adamın hayatından sanane
Size ne. Adamın kendi keyfi. Sevmiştir.
Olun boyle soru mu olur la adamin esi la bunlarda ahlak kalmamis korona dil tas olmasi lazim bu insanlarin
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler